Buzdygan Generała Zakonnego

buzdygan-generala-zakonnegoBuzdygan Generała Zakonnego to symbol władzy duchownej nad wojskiem. Właściciel buzdyganu ma autorytet generała broni regularnej armii. Tym samym jest bezcenny dla ZADEK. Osoba wznosząca Buzdygan ma doświadczenie porównywalne z Napoleonem Bonaparte lub Czyngis Chanem. Kto nie posłucha rozkazu władającego buzdyganem tego czeka sąd wojenny. Skrzętnie to wykorzystujesz podczas nabożeństw. Robiąc zamaszyste ruchy wykrzykujesz rozkazy: „Lewa nawa flankuje i wrzuca na tacę 10000 C$” lub „Prawa nawa do frontalnego napełniania milionem tacy” i wierni Cię słuchają. Do tego masz wrażenie, że służby kościelne działają jakoś szybciej odkąd masz przypasany buzdygan do komży.

• Ministranci: +4 do ataku
  • Lektorzy: +41 do ataku i +1 do obrony
  • Organiści: +474 do ataku i +11 do obrony
  • Małe Dewotki: +4 do obrony
  • Babcie Moherowe: +2 do ataku i +40 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +12 do ataku i +455 do obrony
  • ilość C$: +1000000,
  • przyrost C$: +10
  • ilość wiernych: +111

INFORMACJA:

Reli­kwia dostępna jedy­nie przez zamó­wie­nie na blogu. Szcze­góły tutaj.

Zdjęcie: wikipedia