Bydgoski Kibol

Bydgoski Kibol to relikwia znaleziona w Stolicy Apostolskiej. Biedny kibol wciśnięty był między konfesjonałem a chrzcielnicą.  To znaczy nogi miał przy konfesjonale a głowa była 3 metry dalej, w chrzcielnicy. Kibol łkał i chłeptał święconą wodę. Takiego miał kaca. Delikatne ślady po licznych przegranych starciach były niczym. Niczym dodatkowa tona piachu na pustyni.

Bydgoski Kibol jest dziwną relikwią. Sprawia, że niestrudzeni obrońcy prawa i swojskości stają jak wmurowani kiedy tylko go zobaczą. A kibol rusza do ataku nie zważając na to co może zyskać. Ani co może stracić. W sumie nie może wiele stracić oprócz przyszytej głowy. Ale głowę zawsze można przyszyć. O ile się ją znajdzie.

Walczy dla samej walki. I nie ważny jest efekt, ważne są siniaki. I kasa jaką może zwinąć przeciwnikowi. Wszak dobry przeciwnik to oskubany przeciwnik. Każdy ministrant chciałby być kibolem. Niestety . Trzeba stać wyżej w hierarchii. Trzeba być choć lektorem.

• miejsce na C$ +2000
  • przyrost C$: +1
  • Lektorzy: atak +40
  • Organiści: atak +580

ROMOCJE CENOWE:
Relikwię w niższej cenie można kupić w następujących godzinach:

• 23:50 – 23:55
  • 4:05 – 4:15
  • 11:50 – 11:55

22 komentarze

1. cichy45 pisze:

Kiedy wprowadzicie to że atakować będą tylko jednostki ofensywne?

2. Nie będzie już nowych relikwii dostępnych „normalnie”?

3. Benedictus pisze:

Jaki jest maksymalny poziom sejfu?
    Po każdym ulepszeniu ilość mieszczących się w nim relikwii zawsze wzrasta o 2, czy na wyższych poziomach o więcej?

4. asda pisze:

moze jakas odpowiedz na pytanie kiedy beda pielgrzymki ?

5. Tezeusz pisze:

Panowie, kiedy wprowadzicie możliwość ataku wyłącznie proboszczów ze statystyk +-5 stron, bo gra robi się nudna, kiedy wiele dni zbierania wojska rozbryzga się w kilku ruchach gości z pierwszych stron statystyk?

6. Mariusz pisze:

Ilu można mieć wikarych?

7. ;) pisze:

Co jaki czas jest aktualizacja postów na blogu?
    Co 48 godzin czy może zaglądacie tutaj częsciej hmm? 😉

• Parafianin pisze:

Wtedy kiedy jest czas. Oprócz gry każdy z nas ma własną pracę, której niestety nie możemy porzucić.

8. Bronek pisze:

Tezeusz Wybuduj tyle wojska, żebyś to Ty ich niszczył. zresztą chyba nie masz aż takich słabych wojsk, wydaje mi się, że mój kumpel narzekał, że wygrał co prawda z Tobą, ale stracił kilka tysięcy jednostek przy tym.

9. „Normalnie” w sensie bez promocji cenowych i towarzyszącym im zabójczym cenom, gdy akurat promocji nie ma. Akurat „domyślna” cena tej relikwii zabójcza nie jest, ale innych dostępnych do tej pory owszem.
    Chodzi mi o relikwie ze stałą ceną, niższą niż 200.000 C$.

• Parafianin pisze:

Pewnie tak – jednak będzie ich albo bardzo dużo, albo będą stale dokładane. Do czasu aż nie pojawią się pewne zabezpieczenia tak będzie.

10. Mario pisze:

Tadeo zgadam sie z Toba ze zbieranie deffa nic nie daje bo wjazd na plebanie mozesz miec w kazdej chwili szkoda przydaby sie limity albo np schowaj deffa bo takto nie ma szans na skuteczne odparcie ataku.

11. jazgacz.pl pisze:

Ile kosztuje ten Bydgoski Kibol w promocyjnej cenie, bo nie wiem czy czekać? 🙂

12. asda pisze:

gadacie glupoty ze zbieraniem wojska jezeli nie jestes w grupie nie masz szans do czasu wprowadzenia pielgrzymek
    ostatnio zbudowalem calkiem calkiem wojsko ale widac sie to komus nie spodobalo bo przez 3-4 osoby zostalem zjechany praktycznie do 0 mimo ze mieli same straty na atakach na mnie
    fajna taka gra nie ?

13. Tomasino pisze:

Czemu jak mam dwie relikwie bydgoski kibol to ich możliwości nie dublują się tj. dwie relikwie powinny dawać 2x atak organistom po 580 tj. 1160 a mam dalej +580

14. Mariusz pisze:

Za dużo tu strategii za mało zabawy,kolejny o g a m e ? i t p.Co jeszcze bedzie-działka,karabiny, bunkry,pseudokibice do wynajecia?Mam pomysł na fajna gre strategiczno-wojenno-ekonomiczną.Zobaczymy jak ta się gra rozwinie.