Relikwie z okazji 6666 graczy

Jak zostało zapowiedziane, z chwilą osiągnięcia 6666 zarejestrowanych graczy pojawią się na rynku niektóre relikwie dostępne na początku gry. Ale aby było to w miarę uczciwe dla tych, który grają od początku i brali np. udział w questach aby zdobyć te relikwie – będzie wyglądało to w następujący sposób:

  • może się okazać, że nie pojawią się wszystkie rzadkie relikwie
  • rzadkich relikwii nie będzie dużo, maksymalnie po 10 sztuk
  • cena relikwii będzie bardzo, bardzo wysoka

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy będą zadowoleni z tego faktu. Ale to jest najuczciwsze rozwiązanie.

62 komentarze do “Relikwie z okazji 6666 graczy”

  1. fakt zmian troche jest ale nie ma tej na która wszyscy czekaja Sojuszy-diecezji ona miala by raczej znaczacy wplyw na poprawe rozgrywki…

    1. Uwierz, że my także jesteśmy źli na to, że jeszcze tego nie ma. Nie zależy to ani od nas, ani od programistów lecz od pewnych inteligentnych inaczej osobników. Niestety więcej nie możemy napisać. Mamy nadzieję, że już niedługo programiści będą mogli pracować dla parafii na pełen gaz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *