Bombowa Niespodzianka Szpitalna

4

Bombowa Niespodzianka SzpitalnaLekarze się nudzą. Śpią na dyżurach, olewają pacjentów, obmacują pielęgniarki i jeszcze się im za to płaci. A przecież nikt tak dobrze na zdrowie ciała i duszy nie podziała jak ksiądz. Zwłaszcza sowicie opłacony. Nie podoba ci się ta konkurencja. Dlatego też postanawiasz ją wyeliminować. Albo przynajmniej nauczyć niewiernych pokory. Bombowa Niespodzianka Szpitalna idealnie się do tego nadaje. Żaden lekarz ci już nie podskoczy. Nie będzie miał siły po kilku ewakuacjach.

 

 
BONUSY:

 • poziom zdrowia: +7
 • Organiści: +750 do ataku
 • Małe Dewotki: +1,2 do obrony
 • Babcie Moherowe: +22 do obrony
 • Gospodynie Proboszcza: +750 do obrony

INFORMACJE:

Wybuch, to znaczy rzut relikwii Bombowa Niespodzianka Szpitalna planowany jest na dziś czyli 25.06.2013 po godzinie 20.00

Zdjęcie: Wikipedia

4 komentarze

 1. Belzebubio napisał(a):

  już prawie 10 po i cisza

 2. Heniu napisał(a):

  pewnie będzie fałszywy alarm bombowy 🙂

 3. Sknyrus z Taboretu napisał(a):

  A nie zaniżać mi ceny na WR. Wyśrubować na maksa. Zmowa cenowa jest karalna ale nie dla Xsięży.

Dodaj komentarz

© 2011 - 2018 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.