Człowiek Płomień

Człowiek PłomieńNie bardzo wiadomo, co miałby robić w parafii. Wiadomo tylko, że jego gorący temperament to doskonałe antidotum na powodzie. I wszędzie, gdzie się pojawi, robi niezłe widowisko. Aż pali się do roboty i płonie z żądzy poznania parafialnego z życia. Trzeba więc go szybko zdobyć, zanim zgaśnie mu entuzjazm i ochota do pracy się wypali.

• ilość wiernych: +10
  • przyrost Opłatków: +1

Relikwia Człowiek Płomień to nagroda za ukończenie questu czasowego Wielka Woda dla graczy od 8 lvl. Quest czasowy Wielka Woda potrwa do 16.06.2013 do godziny 16.00.

Zdjęcia: Wikipedia 1 i 2

3 komentarze do “Człowiek Płomień”

1. Nie żadna jakaś tam powódź, tylko prawdziwy … POTOP !.
    A Wy sobie jaja robicie zamiast wspomnieć. :
    ” Ja zaś sprowadzę na ziemię potop, aby zniszczyć wszelką istotę pod niebem, w której jest tchnienie życia; wszystko, co istnieje na ziemi, wyginie, ale z tobą zawrę przymierze. Wejdź przeto do arki z synami twymi, z żoną i z żonami twych synów. Spośród wszystkich istot żyjących wprowadź do arki po parze, samca i samicę, aby ocalały wraz z tobą od zagłady…” ( to do mnie było – jakby się ktoś pytał …)

A zamiast tego miotacza płomieni to powinna się Arka No Ego pojawić jako relka w tych czasach niezbędna 🙂

Ave Parasol ?