13 Kot

13kotKażda czarownica… Znaczy każdy ksiądz powinien mieć jakieś miłe i słodkie zwierzątko. Nikt oczywiście nie ma na myśli wikarego czy ministrantów. Co prawda to też są zwierzątka swojego księdza, ale takie trochę wyrośnięte. A ksiądz potrzebuje czasem mniejszej przytulanki. Taki 13 Kot może przynieść pecha. Szczególnie w piątek. Oczywiście najlepiej kiedy przyniesie pecha twoim umiłowanym wrogom. To proste, wystarczy go mieć i czasem karmić. Pech spłynie na wrogów jak Jason w piątkową noc.

• Ministranci: +1 do ataku
  • Lektorzy: +30 do ataku
  • Organiści: +720 do ataku
  • Małe Dewotki: +2 do obrony
  • Babcie Moherowe: +20 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +470 do obrony

Relikwia 13 Kot pojawi się dziś czyli 13.12.2013 po godzinie 22.00, ale małego rzutu można spodziewać się też w okolicach godziny 13.13.

Zdjęcie: Wikipedia

5 komentarzy do “13 Kot”

1. ŁAŁ!
    13 kotów było o 13:13

Po 7 baniek sztuka (a czemu nie po 13 baniek??? – no dobra, żartowałem 🙂 )

Nie wiem, czy były na rynku aż przez 5 sekund.

2. Skoro wszystko dziś kręci się wokół „13”, to wypada chyba, żeby tych kotów było łącznie 1313… 😉

1. Powinno się pojawić jedynie 13 i tylko ci którzy będą mieć szczęście zdążą kupić. Wszak przecież o szczęście dzisiaj chodzi 🙂