Dzika Jemioła

Dzika JemiołaDzika Jemioła to relikwia obronna. Zasieki jakie tworzy, obronią każdą parafię i każdego księdza. Ma też niesamowite właściwości regenerujące, tylko komu chciałoby się ją zbierać suszyć i palić… znaczy się parzyć. Ziółka parzyć. Dzika Jemioła ma również swoje tradycyjne działanie. Ale przecież żaden ksiądz nie odmówi buziaczka od gorącej gospodyni lub zdeterminowanego ministranta.

• Ministranci: +3 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +1820 do obrony

Świąteczna relikwia Dzika Jemioła pojawi się dziś czyli 24.12.2013 po godzinie 23.00. Małego rzutu można się też spodziewać 25.12.2013 w porze znanej jedynie parafialnemu papieżowi.

Zdjęcie: Wikipedia

1. PROBOSZCZ-GLAN napisał(a):

Jeśli można by było prosić papieża to proszę w tak wyjątkowy dzień aby relikwia było krótko po 23 bo potem trzeba się jeszcze na Pasterke zbierać przecież .

2. grabarz napisał(a):

tylko rzućcie zaraz po 23, bo księżą muszą się do pasterki przygotować.

3. Antykatolik napisał(a):

Dajcie przed samą północą, u mnie wikary msze odwali, ja se będę na necie fotek ładnych ministrantów szukał.

4. Elizjasz_wiecznie_liżący napisał(a):

Ilu tu fanów FC Sługa…dzisiaj w nocy wszyscy na stadion! ;P

5. malpa napisał(a):

i jest 😀 6,5mln to nie tak drogo

6. Elizjasz_wiecznie_liżący napisał(a):

Ale tylko 250sztuk. 25.12 nie będzie pewnie nawet połowy. Stad cena na WR…

7. dzieci_proboszcza napisał(a):

byla juz dzisiaj?