Zegarek Szefa

Zegarek Szefa, to idealne rozwiązanie dla księży, którzy nie są wstanie wstać na poranną mszę. Budzi ich błyskawicznie. Dzięki temu mogą działać w myśl odwiecznej i świętej zasady: czas to pieniądz. Zegarek ma cudowne właściwości. Budzi cię wcześniej, abyś mógł niespodziewanie zagarnąć tych wiernych, którzy chcą uciec do innej parafii. Dzięki temu masz i więcej wiernych i więcej C$. Co prawda, czasem się nie wyśpisz… No, ale nie zawsze jest niedziela.

• miejsca na C$: +2000
  • ilość wiernych: +20
  • przyrost wiernych: +1
  • przyrost C$: +2

INFORMACJE

Relikwia do zdobycia w Queście czasowym pt: 1000 Sekund. Quest zaczyna się  23.06.2011 o godzinie 9:00 a kończy 16 minut i 40 sekund później (od 5 LVL)

18 komentarzy do “Zegarek Szefa”

1. Może się przydać 😉 A czy quest będzie jakiś trudny? I ile będzie potrzeba mniej więcej odpustów, bo regen z wiadomych przyczyn w gre nie wchodzi 😛

2. Zaatakowali mnie, zabiłem 26 ministrantów, ich wartość to 520C$, 20% z tego to 104C$, a ja dostałem tylko 1C$. Więc coś tu chyba nie działa jak opisywaliście.

3. mam nadzieje ze bedzie quest bedzie wykonalny bez odpustow. przy 1000minut siedzialem prawie cala noc ale zrobilem 😀

1. Hmm, powinno się dać. Zależy od poziomu księdza i tego ile będzie miał C$. Ale nie są to ogromne wartości.

4. latwo poszlo. nawet low lvl mogl to zrobic jesli zostawil sobie impreze u papieza.
    mam juz 2 relikwie z tego pakietu, teraz jeszcze skonczyc 1000 kwadransow i wyklikac 1000 godzin.

1. I o to chodziło. Aby można było prosto i przyjemnie wykonać quest. Trzeba było tylko być 🙂 Wszak to msza – krótka bo 16 minutowa – ale msza 🙂

5. Mam na zbyciu zegarek jakis debil sprzedał go za 60tys C$ :)))
    Wymienie za Pielielny ogień jesli ktoś ma na zbyciu:)

KsDorian PISAC!!!

6. Sam jesteś lipa 😀 18 poziom i bez ani jednego odpustu zrobiłam 😀 Trzeba było myśleć i zostawić sobie impreze u papieża na taki krótki quest 😀

7. Bez imprezy i bez odpustów dało się zrobić. 29 poziom o niczym nie świadczy. Ważne są budynki i relikwie dające duży poziom i przyrost zdrowia i energii.

8. mam ten sam poziom i bez problemu zrobiłem ten, potem jeszcze klika kup pan cegłe i pociułałem na antymaterię