Zegarek Szefa

Zegarek Szefa, to idealne rozwiązanie dla księży, którzy nie są wstanie wstać na poranną mszę. Budzi ich błyskawicznie. Dzięki temu mogą działać w myśl odwiecznej i świętej zasady: czas to pieniądz. Zegarek ma cudowne właściwości. Budzi cię wcześniej, abyś mógł niespodziewanie zagarnąć tych wiernych, którzy chcą uciec do innej parafii. Dzięki temu masz i więcej wiernych i więcej C$. Co prawda, czasem się nie wyśpisz… No, ale nie zawsze jest niedziela.

• miejsca na C$: +2000
  • ilość wiernych: +20
  • przyrost wiernych: +1
  • przyrost C$: +2

INFORMACJE

Relikwia do zdobycia w Queście czasowym pt: 1000 Sekund. Quest zaczyna się  23.06.2011 o godzinie 9:00 a kończy 16 minut i 40 sekund później (od 5 LVL)

1. zulatino napisał(a):

Może się przydać 😉 A czy quest będzie jakiś trudny? I ile będzie potrzeba mniej więcej odpustów, bo regen z wiadomych przyczyn w gre nie wchodzi 😛

2. wierzacy napisał(a):

Zaatakowali mnie, zabiłem 26 ministrantów, ich wartość to 520C$, 20% z tego to 104C$, a ja dostałem tylko 1C$. Więc coś tu chyba nie działa jak opisywaliście.

3. zonk napisał(a):

mam nadzieje ze bedzie quest bedzie wykonalny bez odpustow. przy 1000minut siedzialem prawie cala noc ale zrobilem 😀

• Parafianin napisał(a):

Hmm, powinno się dać. Zależy od poziomu księdza i tego ile będzie miał C$. Ale nie są to ogromne wartości.

4. MM napisał(a):

Odpusty to jedyny dowod waszej wiary.

5. zonk napisał(a):

latwo poszlo. nawet low lvl mogl to zrobic jesli zostawil sobie impreze u papieza.
    mam juz 2 relikwie z tego pakietu, teraz jeszcze skonczyc 1000 kwadransow i wyklikac 1000 godzin.

• Parafianin napisał(a):

I o to chodziło. Aby można było prosto i przyjemnie wykonać quest. Trzeba było tylko być 🙂 Wszak to msza – krótka bo 16 minutowa – ale msza 🙂

6. anqu napisał(a):

No! Nie zaspałem na questa i mam zegarek.

7. Yoda napisał(a):

wszystkie 4 msze wykonane :D:D:D

8. Dorian napisał(a):

Mam na zbyciu zegarek jakis debil sprzedał go za 60tys C$ :)))
    Wymienie za Pielielny ogień jesli ktoś ma na zbyciu:)

KsDorian PISAC!!!

9. Faktorek napisał(a):

Lipa. 29 poziom ksiedza i bez odpustow sie nie dalo. Wiocha

10. Diablica napisał(a):

Sam jesteś lipa 😀 18 poziom i bez ani jednego odpustu zrobiłam 😀 Trzeba było myśleć i zostawić sobie impreze u papieża na taki krótki quest 😀

11. parafianin2 napisał(a):

Dlaczego nie można wykonać dzisiaj tego questa? Jest godzina 9:30 i nie ma nic?

12. anqu napisał(a):

Bez imprezy i bez odpustów dało się zrobić. 29 poziom o niczym nie świadczy. Ważne są budynki i relikwie dające duży poziom i przyrost zdrowia i energii.

13. rookie napisał(a):

mam ten sam poziom i bez problemu zrobiłem ten, potem jeszcze klika kup pan cegłe i pociułałem na antymaterię