Zdjęcie w Gazecie

zdjecie-w-gazecieZdjęcie w gazecie to relikwia podnosząca twój prestiż. Dzięki niemu jesteś rozpoznawany wszędzie a to sprawia, że wiele rzeczy możesz załatwić łatwiej lub szybciej. Większość księży i polityków zazdrości ci sławy, a to automatycznie bardzo poprawia ci humor. Jak masz dobry humor, to i gosposia wydaje ci się ładniejsza. Kiedy wydaje ci się ładniejsza, to nie sposób nie wykorzystać tej okazji (i nie tylko okazji).

 
 
BONUSY:

 • poziom zdrowia: +10
 • poziom energii: +10
 • przyrost zdrowia: +2
 • przyrost energii: +1
 • Gospodynie Proboszcza: +1 do ataku i +280 do obrony

INFORMACJE:

Relikwia Zdjęcie w Gazecie dostępna będzie w queście czasowym Pochody Pierwszomajowe i będzie wymagać wielu różnych flag i sztandarów aby go ukończyć.  Quest Pochody Pierwszomajowe rozpocznie się 1.05.2014 o godzinie 1:00 i potrwa do 2.05.2014 do godziny 23:45, dostępny będzie dla graczy od 1 lvl.

Zdjęcie: pixabay

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

6 komentarzy do “Zdjęcie w Gazecie”

 1. Flagi i sztandary to wygrzebałem w piwnicy takie :

  „Flaga Do Wsadzenia”
  „Flaga Piracka”
  „Sztan­dar US and A”
  „Sztan­dar Zamiany”

  natomiast mnie z tym „świętem” bardziej kojarzy się :
  „Goź­dzik Ludmiły”
  a w czasach późniejszych :
  „Kask Ormowca”, ale wtedy to już był „Komunizm w proszku”

  Ave wspomnienia 😉
  K

 2. myślałem że to coś trudniejsze będzie a tu raptem dwa podejścia i już relka w sejfie 🙂

  1. Ale na paradzie gości z Lesbos powinno kase dawać a nie zabierać skoro sami dają.
   Tak misię wydaje 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *