Worek

WorekZazwyczaj służy do przechowywania Szydła, jako że te dwie relikwie zawsze chodzą w parze. Ze względu jednak na uniwersalność konstrukcji, Worek można wykorzystać na wiele sposobów. Możesz coś do niego włożyć, możesz coś nim przykryć, możesz go nawet użyć do wycierania. Designerski krój służy umacnianiu twojej pozycji zarówno wśród parafian, jak i okolicznych księży. Z kolei szlachetny materiał sprawi, że używanie go stanie się przyjemnym rytuałem. Ostatecznie możesz go oddać gospodyni. Ona lubi podążać za kościelnymi trendami i może wreszcie przestanie marudzić, że nie ma co na siebie włożyć.

• przyrost energii: +1
  • Gospodynie Proboszcza:  +660 do obrony

Relikwię Worek można zdobyć w queście czasowym Wychodzenie. Quest wychodzenie przeznaczony jest dla graczy od 3 lvl i potrwa do 06.08.2013 do godz. 22.00

Zdjęcia: Wikipedia 1 i 2