Szydło

SzydloRelikwia – urządzenie do wyciągania. Wyciąga słuszne bądź pochopne wnioski, czasem konsekwencje, a najlepiej wyciąga pieniądze z parafialnych portfeli. Szkoda tylko, że tak niewiele ich przy sobie noszą. Era kart magnetycznych to przekleństwo dla stroniących od nowych technologii księży – kieszonkowców. Jednak jeśli jakieś drobne w kieszeniach na mszy zadźwięczą – Szydło wyciągnie je w mgnieniu oka. Tylko uważaj na nogi. One również znajdują się w zasięgu pracy Szydła, a z wyciągniętymi nie za wiele zdziałasz.

• przyrost C$: +6

Relikwia Szydło już jest! Ale koszmarnie droga… Całe szczęście będzie na nią promocja w następujących godzinach:

23.25 – 23.30
4.30 – 4.35
10.15 – 10.20

Planowana obniżka ceny jest naprawdę korzystna, a relikwia zawsze przydać się może…

Zdjęcie: Wikipedia

Tagi:

1. PiotrII napisał(a):

„a reli­kwia zawsze przy­dać się może…” czyli już planujecie questy , w których będzie ta relikwia potrzebna (ale cena przesadzona – 35 milionów)

• Parafianka napisał(a):

Zawsze można poczekać do promocji, choć patrząc jak relka schodzi, nie sądzę, żeby przetrwała do drugiego promocyjnego terminu 🙂

2. twojesumienie napisał(a):

a po ile na promocji?

3. wojak90 napisał(a):

No no, całe dwie minuty:) i tak długo była

4. mn2006 napisał(a):

Hahaha nawet pierwszej promocji do konca nie dotrwało 😀

5. Zumar napisał(a):

w promocji cena była 9 tys.

6. ja napisał(a):

gdzie szydło?

7. ja napisał(a):

Czyli promocji nie było bo. Będzie w innym terminie?

• Parafianka napisał(a):

Promocja jest, tylko Szydła się skończyły. Poszły jak świeże bułeczki podczas pierwszej obniżki.

8. ja napisał(a):

Tylko po co w takim razie były podawane 3 terminy, skoro wiadomo było że te 300 sztuk kupi kilku ludzi już w pierwszym?

• Parafianka napisał(a):

Stwierdzenie „było wiadomo” sugeruje, że mam opanowane przewidywanie przyszłości. Niestety dar jasnowidzenia, pomimo wielu modlitw i leżenia krzyżem nie spłynął jeszcze na mnie.

9. ja napisał(a):

Przepraszam za oskarżenia, ale to tylko nieporozumienie.
    Chodziło mi tylko o to, że wielu proboszczów spodziewało się wykupu przez najbogatszych tego narzędzia do szycia.
    Ubożsi proboszcze na małych parafiach spodziewali się rzutu na każdy termin jakiejś ilości.