US and Ański Ptak Dziękczynny

Nasi przyjaciele z US and A mają dzisiaj jakieś święto. I mają swojego świętego ptaka. A raczej święte ptaszysko, gdyż wielki ptak to jest. Jako, że jesteś postępowym księdzem i fascynuje cię wszystko co pochodzi z US and A postanawiasz zdobyć takiego ptaka. Świetnie przecież wiesz, że spożywanie potraw rodem z US and A ma wyraźny wpływ na twój imidż w środowisku kościelnym. Guziki przy sutannie pękają, a dobrobyt zaczyna wyraźnie wylewać się zza koloratki. I nareszcie zaczynasz wyglądać jak na prawdziwego księdza przystało. A zawdzięczasz to paszy… znaczy US and Ańskiemu drobiowi i stylowi życia.

• poziom zdrowia: +20
  • poziom energii: +20
  • ilość wikarych +1
  • przyrost zdrowia: +1
  • przyrost energii: +1

Relikwia US and Ański Ptak Dziękczynny pojawi się dzisiaj tj. 24.11.2011.
W przyzwoitej cenie. Przewidywana ilość to 1200 szt 🙂

zdjęcie: Indyk przez Peter Griffin

1. sayonara pisze:

Drób pasiony hormonami … bleeee – a tu przyrost zdrowia +20 🙂
    A może chociaż orientacyjna godzinka pojawienia się ptaszyska ?

Ave marycha !

2. Elizjasz_wiecznie_liżący pisze:

1200szt kupi pare osób robiąc świetny biznes – podawajcie chociaż przybliżone godziny, co?!?

3. LeBle pisze:

ciekawe w jakiej panierce… czy na ostro czy bardziej słodko -kwaśny 😉

4. LeBle pisze:

a jakies infonczy do questu bedzie ten ptaszek potrzebny?