Miecz Samurajski

To niezwykła relikwia. Pozwala na wprowadzenie porządku nie tylko w miastach, ale także w wioskach oraz borach czy innych lasach. Ksiądz, który posiada w swojej parafii tę relikwię może udać się na bezpieczne i przyjemne czyszczenie ulic z niewiernych i odmieńców. Z religijną pieśnią na ustach można likwidować wszystko, co się księdzu w głowie lub innej części ciała nie mieści. A przynajmniej mieścić nie ma prawa, bo to nie po bożemu. A już na pewno nie po księdzowemu. Miecz samurajski to relikwia ponad podziałami. Nie ważna jest orientacja seksualna, ubiór, kolor skóry czy wyznanie. Jedno cięcie załatwia sprawę.

• poziom zdrowia: +15
  • poziom energii: +15
  • Ministranci: +2 do ataku
  • Lektorzy: +46 do ataku
  • Organiści: +650 do ataku

Relikwia Miecz Samurajski dostępna będzie prawdopodobnie w 2 rzutach. Pierwszy: 23.11.2011 po 23:00 w ilości 333 szt. Natomiast drugi, w innym terminie. Są przecieki, że jeśli zostanie wykupiona, pojawi się razem z questem Miasto Grzechu.  Ale będzie to niewielka ilość.

Relikwia będzie niezbędna do ukończenia questu stałego Miasto Grzechu. Quest ten ujrzy światło dzienne w najbliższych dniach lub godzinach.

1. Zumar pisze:

Coś na temat ceny może?

2. Stefun pisze:

To może wystarczy na 2 minuty?

3. Stefun pisze:

Już się te F-5 uginają…

4. LeBle pisze:

ojojoj poszlo!!! nie mam juz kasy na wiecej, sejf pełen zaiste!

5. Stefun pisze:

Poooszło! Ale dłużej niż 2 minuty to trwało.

6. ulryk pisze:

oddam miecz za automat do gry

7. WHT pisze:

po ile była w ‚sklepie’?

8. LeBle pisze:

byla po okolo 500k

9. WHT pisze:

dzięki za informację.
    no to ktoś się zamienił z głupim na głowy:
    skoro w quescie do którego potrzebna jest ta relka do zarobienia jest 2mln C$, to o kiego płacić ponad 2 za samą relkę. ja rozumiem, że to przyzwoita relikwia, ma ładny atak, ale widziałem ofertę za ponad 3mln, która chyba poszła była, bo raczej nie minęły 24h od wystawienia jej na WR i sprzedawca raczej (podkreślam) nie mógł jej cofnąć

10. JackusVII pisze:

Jedna rzecz mnie zastanawia. Mianowicie czy wszyscy mają przestać rozwijać obronę? Od dawna nie było relikwii obronnej a przewaga ataku rośnie, rozumiem że aby utrzymać dynamikę atak musi być trochę wyższy no ale ile? Bo wkrótce, jak tak dalej pójdzie, przestanie się opłacać organizować obrone.

11. ksioncantoni pisze:

Potrzeba mieczy. Bo nie ma czym walczyć w mieście grzechu.