TwarzoKsiążka

twarzoksiazkaDzień bez TwarzoKsiążki to dzień stracony. Tylko tu możesz na fanpage’ach innych parafii wylewać potoki nienawiści. Tylko tu możesz publikować podrasowane w Fotoszopie zdjęcia. Nic innego nie poprawia tak humoru. Nic tak dobrze nie ustawia reszty dnia. Dzięki polubieniom możesz zyskać nowych wiernych. A od teraz masz TwarzoKsiążkę jak na talerzu. Bez logowania. Dosłownie i w przenośni.

• poziom zdro­wia: +5
  • poziom ener­gii: +5
  • ilość wier­nych +20

Reli­kwia TwarzoKsiążka będzie dostępna w marcu wyłącznie na zamówienie przez fanpage na Facebooku. Od jutra (26.03.2014), codziennie po południu, przez 5 kolejnych dni, będzie pojawiał się wpis zapraszający do zmówienia relikwii. Po tym wpisem należy zamieścić komentarz z nickiem gracza z gry Parafia.biz.

Każdego dnia pierwszych 10 komentarzy zostanie nagrodzonych tą relikwią. Prośba musi koniecznie zawierać nick gracza z gry.  Oczywiście jak wszystko w Parafiandii bezpłatna nagroda będzie kosztować (50 000 C$ i do odebrania będzie z Wolnego Rynku do końca marca 2014).

W pierwszych dniach kwietnia relikwia pojawi się też w normalnym systemie dystrybucji.

UPDATE:

Dla jasności w przedsprzedaży na FB: jedna książka na 1 parafię.

grafika: pixabay

1. mn2006 napisał(a):

;/ a jak ktoś nie ma fejsa ?

2. zdzislaff napisał(a):

a mozna wiecej niz jedna wygrac??:P

3. Marcin napisał(a):

1 konto = 1 twarzoksiążka

4. malpa napisał(a):

ooo Widzę ze realizujecie relkę na którą można powiedzieć ze dałem pomysł 🙂 Bo właśnie w Lublinie w filii nr 2 dałem pomysł na takie zdjęcia(zresztą sam je robiłem). Nie dość ze obiegły Polskę to jeszcze pojawiły sie na parafii 🙂

5. grabarz83 napisał(a):

Marcin czy można ze swojego konta na FB zamówic relkę dla innego xsiędza wpisujac jegop nick?

6. grabarz83 napisał(a):

chodzi o nick grabarz83, sprawdziałem jeszcze raz WR i swoje relki i pusto. Stefanek też na fb wpisał że nie widzi za wczoraj.

7. grabarz83 napisał(a):

teraz sie pojawiła. NIe wiem czy,m to było spowodowane. Dzięki

• Parafianin napisał(a):

czasem trzeba przeładować stronę. Czasem trzeba mieć więcej miejsca na C$ niż 10.000, ale w tym wypadku nie wiem co było nie tak.