ParafiaWiki

parafiawikiParafiaWiki to papierowa wersja wiedzy zgromadzonej na stronie wiki.parafia.biz. Wiedzy, która pozwala być lepszym księdzem i lepszym graczem. Ogólnie zmienia świat na lepsze. Tak więc warto a nawet trzeba ją mieć – albo wydrukowaną jak ta, albo ustawić ją jako stronę startową w przeglądarce. Bo dzień bez ParafiaWiki to dzień zmarnowany. Co ciekawe, wcielając się w skrybę, można tam dopisywać swoje przemyślenia i porady. Czyli można zostawić po sobie materialny ślad.

• poziom zdrowia: +1
  • poziom energii: +1
  • miejsce na C$: +1
  • ilość wiernych: +1
  • ilość wikarych: +1
  • przyrost zdrowia: +1
  • przyrost energii: +1
  • przyrost wiernych: +1
  • miejsce na Opłatki: +1
  • przyrost Opłatków: +1
  • przyrost C$: +1
  • Ministranci: +0,5 do ataku
  • Lektorzy: +10 do ataku
  • Organiści: +140 do ataku
  • Małe Dewotki: +0,5 do obrony
  • Babcie Moherowe: +10 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza:  +140 do obrony

Relikwia ParafiaWiki pojawi się 26.03.2014 w ilości 1000 szt i w promocyjnej cenie 33333C$. Pojawi się na rynku po godzinie 18:00 Jeśli przetrwa na Rynku pierwotnym do następnego dnia do 18:00, to jej cena wzrośnie do 1000000 C$.

Zdjęcie: pixabay

11 komentarzy do “ParafiaWiki”

1. Przetrwa na rynku pierwotnym do następnego dnia????
    :DDDD

Dobre sobie – 18:38 już wszystko wykupione 🙂

2. Chciałbym zauważyć, że na Wikipedii Parafialnej w głównym opisie jest literówka 🙂 jest napisane „momemtów” zamiast „momentów” 😀 pozdro!

1. Dzięki za zwrócenie uwagi, poprawiłem. Ale jak wiadomo wiki może edytować każdy. Więc można dołączyć się do zbożnego dzieła i pomóc w tworzeniu lub nawet poprawianiu literówek 🙂