Szara Tuzkowa Kurtka

Wielu internatów zauważyło, że gdy tylko obywatel Tuzk jest w szarej kurtce to zawsze następuje jakiś kataklizm. Ta kurtka musi być przeklęta. Znaczy, musi mieć jakąś mroczną moc. I każdy chciałby mieć taką kurtkę. Wtedy może próbować sprowadzić kataklizm na innych. Lub na siebie. Wszystko zależy od poziomu jego wiary.

BONUSY:

  • poziom zdrowia: -5
  • poziom energii: +30
  • ilość wiernych +55
  • przyrost wiernych: +1
  • przyrost C$: -2
  • Lektorzy: atak +20
  • Babcie Moherowe: obrona -20

INFORMACJE:

Relikwia Szara Tuzkowa Kurtka do zdobycia w queście stałym pt: Kataklizm. Quest dostępny dla graczy, którzy osiągnęli 8 LVL.  I wiemy, że nazwisko premiera pisze się inaczej. Ale to nie o niego chodzi. To chodzi o Tuzka.

Za pomysł na quest i relikwię tym razem dziękujemy Michaelowi. Zapewne jakiś święty.

.

zdjęcie z questu kataklizm

13 komentarzy do “Szara Tuzkowa Kurtka”

  1. heh a już myślałem że quest nie przejdzie, tyle pisałem, a nie było go. Fajnie 🙂
    Relikwia dobrze wykonana, dziękuję za uwzględnienie także rad co do bonusów tej kurtki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *