Święty Granat Bojowy

swiety-granat-bojowyRelikwia niezbędna do pokonania krwiożerczej bestii – Królika. Pamiętać należy, że należy odliczyć do 3 zanim się nim rzuci. I 3 będzie liczbą, do której się odliczy. I nie będzie to ani 1 ani 2. Lecz 3 będzie tą liczbą.

 
 
 
 
 

BONUSY:

  • Ministranci: +0.5 do ataku
  • Lektorzy: +5.5 do ataku
  • Organiści: +100 do ataku

INFORMACJE:

Relikwia Święty Granat Bojowy do zdobycia jest w queście Monti Paj­ton 4. Quest ten roz­pocz­nie się 08.04.2014 o godzi­nie 12:00. Dostępny jest dla księży, któ­rzy jakimś cudem zdo­byli 10 lvl i ukoń­czyli quest Monti Paj­ton 3. Quest Monti Paj­ton 4 oczy­wi­ście jest questem sta­łym, więc wiecie, nie pali się.

zdjęcie: wikipedia

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

Jeden komentarz do “Święty Granat Bojowy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *