Okna 65-bit

19

okna-65-bitTo uświęcona i ulepszona wersja popularnego 64-bitowego systemu operacyjnego. Dodatkowy 65 bit sprawdza, czy zainstalowano program w zwykłym, czy też w świętym trybie. W pierwszym wypadku wszystko działa jak w normalnych Oknach 64-bit. W drugim uzyskuje się dodatkowe uprawnienia pozwalające omijać wszelkie zewnętrzne zabezpieczenia i ograniczenia. Wysyłane dane nie są wykrywane przez boty Pentagonu, Heksagonu ani nawet Oktagonu. ACTA nie jest groźna, bo nawet dostawcy internetu nie wiedzą co przesyłasz ich sieciami. A, to cieszy także ministrantów okazjonalnie korzystających z parafialnych komputerów. Instalacja rozwiązuje również problem braku wsparcia dla wysłużonych Okien XP.

BONUSY:

 • przyrost zdrowia: +1
 • przyrost energii: +1
 • przyrost C$: +4
 • Ministranci: +1 do ataku

INFORMACJE:

Relikwia Okna 65-bit pojawi się na rynku w najlepszym momencie, czyli 8.04.2014 roku skoro świt. Pewnie będzie to po  9, 10 lub 12, bo kto może wiedzieć o której jutro będzie świt? Nasze przecieki mówią coś o doskonałej cenie i… I więcej nic nie powiedzą.

Zdjęcie: zmodyfikowane openclipart.org 

19 komentarzy

 1. TomaszM napisał(a):

  Informatyk do informatyka: – Byłem wczoraj u znajomego na urodzinach. -A ile na lat? -Okrągłe 64 😉

 2. Linuxxx:) napisał(a):

  Linuksiarze domagają się świętego pingwina. Takiego z koroną.
  P.S. Marcin, nie chwaliłeś się że serwery parafii stoją na Linuksie.

 3. Linuxxx:) napisał(a):

  Edit: Niech Open Sourc będzie z wami!

 4. Void napisał(a):

  65-bit może być, ale jakaś relka św. Ignucego też mogłaby się pojawić :).

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.