Okna 65-bit

okna-65-bitTo uświęcona i ulepszona wersja popularnego 64-bitowego systemu operacyjnego. Dodatkowy 65 bit sprawdza, czy zainstalowano program w zwykłym, czy też w świętym trybie. W pierwszym wypadku wszystko działa jak w normalnych Oknach 64-bit. W drugim uzyskuje się dodatkowe uprawnienia pozwalające omijać wszelkie zewnętrzne zabezpieczenia i ograniczenia. Wysyłane dane nie są wykrywane przez boty Pentagonu, Heksagonu ani nawet Oktagonu. ACTA nie jest groźna, bo nawet dostawcy internetu nie wiedzą co przesyłasz ich sieciami. A, to cieszy także ministrantów okazjonalnie korzystających z parafialnych komputerów. Instalacja rozwiązuje również problem braku wsparcia dla wysłużonych Okien XP.

BONUSY:

 • przyrost zdrowia: +1
 • przyrost energii: +1
 • przyrost C$: +4
 • Ministranci: +1 do ataku

INFORMACJE:

Relikwia Okna 65-bit pojawi się na rynku w najlepszym momencie, czyli 8.04.2014 roku skoro świt. Pewnie będzie to po  9, 10 lub 12, bo kto może wiedzieć o której jutro będzie świt? Nasze przecieki mówią coś o doskonałej cenie i… I więcej nic nie powiedzą.

Zdjęcie: zmodyfikowane openclipart.org 

Autor

Marcin

Jak nie siedzę na parafii to tworzę gry planszowe dla dzieciaków. Teraz są dostępne na www.debinski.edu.pl

19 komentarzy do “Okna 65-bit”

   1. Połączyłem się przez FTP z serwerem parafii jako anonymous.
    Oczywiście odrzuciło połączenie ale zobaczyłem w logach ProFTPd który jest tylko na Linuksa, a Cygwin raczej wydajności nie doda.
    Poza tym nawet M$ w 90% używa serwerów na Linuksie.
    Jak trzeba to mogę zrobić opis relki.

    1. Możesz zrobić opis relki i wrzucić go na nasze wiki i dać znać 🙂 Kiedy użyjemy relikwii autor dostanie egzemplarz autorski.

     1. Jest spora szansa, że się pojawi. Oczywiście autorski egzemplarz będzie do odebrania. Sprawdzałbym jutro na wolnym rynku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *