Święte Jerozolimskie Buty

22

Nigdy nie rozumiałeś, dlaczego ksiądz po kolędzie musi chodzić pieszo. Twoje delikatne stopy nie przywykły przecież do takiego wysiłku. Cóż, posługa wymaga poświęceń… albo solidnego przygotowania. I nie chodzi tu o trening chodzenia po domach. Tak trenują tylko świadkowie jehowy. Musisz najzwyczajniej w świecie nabyć wygodne buty. Ale nie byle jakie cichobiegi tylko najprawdziwsze Święte Jerozolimskie Buty (w skrócie JeButy).

Idealne na śnieg. Sprawdzają się również w warunkach panelowodywanowych. A to dzięki doskonałej zwrotności i przyczepności. Umożliwiają dzięki temu niezwłoczną ewakuację z mieszkania parafian tuż po po lokalizacji i przechwyceniu koperty z datkiem.
Każdy JeBut zawiera fragment sandału proroka sprzed 2 000 lat. Albo fragment ziemi, po której stąpał. Albo fragment jakiejkolwiek ziemi. W każdym razie na podeszwie są ślady ziemi, prawdopodobnie chińskiej. Imienia proroka nie pamiętasz, ale kojarzysz, że to ten, co wolał pić wino od wody. Widocznie nie lubił też środków komunikacji miejskiej, o własnych czterech kółkach nie wspominając. Miał za to JeButy, dzięki którym nawet po przejściu pustyni w 40 dni nie nabawił się odcisków. A teraz możesz mieć je i ty.

BONUSY:

 • poziom zdrowia: +20
 • poziom energii: +20
 • Małe Dewotki: +1 do obrony
 • Babcie Moherowe: +10 do obrony

INFORMACJE:

Relikwię w DUŻO niższej cenie można kupić w następujących godzinach:

 • 1:15 – 1:20
 • 5:45 – 5:55
 • 11:05 – 11:10
 • 16:20 – 16:25
 • 21:10 – 21:15

Relikwia Święte Jerozolimskie Buty jest niezwykle przydatna do ukończenia questu Upiorna Kolęda

zdjęcie: Buty Snow r. w śniegu przez Kim Newberg

22 komentarze

 1. miglanc napisał(a):

  fajna relka a kiedy do kupienia?

 2. miglanc napisał(a):

  serdeczne wódz zapłać księdzu parafianowi 🙂

 3. spantek napisał(a):

  „Relikwię w DUŻO niższej cenie można kupić…”

  Tzn za ile… ?

 4. Satan napisał(a):

  Za ile w promocji, bo nie wiem ile hajsu przygotowac

 5. spantek napisał(a):

  Nie każdy musi bywać na społecznościówkach,
  Teoretycznie gram w grę,
  Nie pamiętam w regulaminie obowiązku bywania na faceboku,
  Skoro to TAM jest wszystko ujawniane – to po co forum w grze…

  Osobiście mam awersję do FB i tam nie bywam…

  • Parafianin napisał(a):

   Nikt nie napisał, że na FB – to raz. Dwa – nie ma obowiązku podawania pewnych danych na tacy. Można je znaleźć, nie znaczy, że zawsze można je znaleźć. No i nikt nie zmusza nikogo do rejestracji – wszak wpisy można zobaczyć wchodząc na fan page 🙂

   • spantek napisał(a):

    Więc mam wybór,
    latać po społecznościówkach – szukając, czy gdzieś nie ma interesującej mnie informacji z gry,
    albo czekać na pojawienie się ceny w grze…

    Jakbym chciał latać po społecznościówkach to bym tam latał, wybrałem grę – i w „nagrodę” mam latać po społecznościówkach…

    może by tak urządzić quest… „szukanie wiedzy z gry na społecznościówkach”…

    w nagrodę można uzyskać wiedzę z gry…
    np co można wygrać jak się to coś znajdzie…

    oczywiście podpowiedzi na jakich społecznościówkach szukać wiedzy – by nie było… chyba że za 60mlnC$ płatne z góry…

    • Parafianin napisał(a):

     Proszę wziąć pod uwagę, że informacja ta została dodana na społecznościówce jako dodatek, bonus. I właśnie po to aby gracze tam wchodzili i jako bonus dla tych graczy. Nie zmienia to ceny, nie zmienia to zasad ani czasu promocji relikwii. Skoro to taki problem, to może w przyszłości nie będziemy nigdzie podawali takich informacji? Wtedy wszyscy będą zadowoleni. Każdy będzie miał po równo i nikt nie będzie się wychylał. W sumie to pomysł z promocją też jest słaby. Relikwia powinna być sprzedawana w kosmicznej cenie. Bez obniżek. Albo bez informacji o której są obniżki. To by było coś 😀

     Relikwia jest niezbędna do ukończenia questu – fakt. Ale nigdzie nie napisano, że quest trzeba ukończyć. Można go ukończyć.

     Dodam tylko, że zarówno blog jak i społecznościówki są częścią gry. Czy to się komuś podoba, czy nie.

 6. spantek napisał(a):

  skoro komuś chciało się umieścić taką „cenną” i „tajną” wiedzę na społecznościówce, czemu nie można podać tej tajnej wiedzy na forum gry… której ta wiedza dotyczy… ?

 7. spantek napisał(a):

  zwłaszcza, że ta relikwia jest niezbędna do ukończenia questu…

 8. spantek napisał(a):

  „Dodam tylko, że zarówno blog jak i społecznościówki są częścią gry. Czy to się komuś podoba, czy nie.”

  Miło mi o tym słyszeć,
  bo sądziłem że ta gra nie jest częścią jakiejś społecznościówki,
  ale widocznie się myliłem…
  Człowiek uczy się całe życie…

 9. mate00 napisał(a):

  https://plus.google.com/102903768040082646276/posts

  Już nie przesadzajcie chłopaki…

 10. Wiedzma_Shila napisał(a):

  @Parafianin
  Dostajecie jakąś kasę od FB za tak bezczelną promocję ich grajdołka? Sama kijem przez szmatę ich „usług” nie ruszam i nie zamierzam, takoż nie rozumiem czemu informacja jawna na społecznościówce nagle jest ściśle tajna/poufna na blogu, który (IMNSHO) jest zdecydowanie bardziej wyrazistym punktem odniesienia do gry, niż pierwszy-lepszy fanpejdż na FB.

 11. guru r.i.p. napisał(a):

  skoro komuś chciało się umieścić taką „cenną” i „tajną” wiedzę na społecznościówce, czemu nie można podać tej tajnej wiedzy na forum gry… której ta wiedza dotyczy… ?-Bo trzeba nabijać lajki i liczbe znajomych na portalach społecznościowych.Dla każdego przedsięwzięcia internetowego to ważna część promocji bo liczba fanów/zwolenników/znajomych jest kartą przetargową w negocjacjach biznesowych czytaj wabikiem dla potencjalnych reklamodawców.

 12. spantek napisał(a):

  heh…
  „Aktualny czas bloga: 19:59:01”

  to ta promocja będzie w czasie bloga czy czasie realnym… polskim

 13. Swietlik napisał(a):

  ale czemu zegar bloga pokazuje godzine wstecz !!czy to ma jakies odzwierciedlenie w okazyjnych godzinowych akcjach kupowania relikwi.

 14. Xecutioner napisał(a):

  tania ta relikwia 🙂 Mnie kosztowała 10 zdrowia i 10 energii 🙂

  Dzięki Michał 🙂

 15. joLa napisał(a):

  @spantek – ale masz problem 😀 dwa kliknięcia zrobiłam i już wszystko wiedziałam a ty się tak męczysz i eseje piszesz wrzuć na luz 😀 😀 😀

 16. Satan napisał(a):

  37k C$ lub 3 odpusty – info dla osob nie lubiacych fb i google+

Dodaj komentarz

© 2011 - 2022 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.