Statystyki

Porozmawiajmy o statystykach. Wszak każdy z graczy chciałby aby statystyki obrazowały coś innego. Tutaj można zamieszczać swoje propozycje tego co mają obrazować.

Nie jest powiedziane, że statystyki w takiej formie w jakiej są teraz będą zawsze. Wszystko można zmienić. Warto wiedzieć jednak co się chce zmienić. Czekamy zatem na wasze propozycje.

11 komentarzy do “Statystyki”

1. moze by zmienic troche statystyki a dokladniej to kto jest na ktorej pozycji. co to za problem atakowac nizsze lvl i przez to miec pelno wygranych walk? moze lepiej uwzgledniac lvl albo ilosc zniszczonych jednostek wroga? albo zamiast statystyk miesiecznych i tygodniowych dolozyc statystyki att i obrony?:)

2. Dokładnie. Zamiast zmienić te, to można by dołożyć nowe zakładki ze statystykami zniszczeń, poziomów czy czegoś tam jeszcze. Podział tygodniowy, miesięczny może zostać.

3. Może zmienić jakoś algorytm obliczania pozycji. W tym momencie im większa ilość wygranych walk, tym wyższa pozycja. Powoduje to, że ludziska atakują słabszych graczy, aby nabić sobie pozycję. Myślę, że lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie skali procentowej skuteczności ( walki wygrane w stosunku do walk odbytych) plus dodatkowe punkty za poziom ( w celu eliminacji sytuacji: nowy gracz – 1 walka odbyta – 1 wygrana = 100% skuteczności czyli wysoko w rankingu ).

4. Przydalo by sie zeby system informowal nas o stratach wojska naszych i przeciwnika bo cos mi wytluklo wszystkich organistow i nie wiem nawet kto bo milaem kilka atakow

5. Ja proponowałbym, że przy kliknięciu na statystyki nastepuje tak jak teraz przekierowanie nas do nich tylko ze nie widzimy top20 a np top1420-1440, jest to miejsce gdzie my aktualnie sie znajdujemy. Mozna tez włożyć liczenie tak jak jest tygodniowo o ile dany gracz sie podniósł bądź tez ile pozycji spadł.

Proponuje zeby taka opcja byla opcja startowa statystyk, natomiast w zakładkach tak jak jest „tygodniowa”,”miesięczna” pojawiła sie dodatkowo statystyka tak jak wyżej ilosci wojsk straconych badź cos takiego 🙂

Moim zdaniem o wiele latwiej ulatwilo by to dowiedzenie sie gdzie obecnie jestesmy w statystykach. Ja osobiście nie mam pojecia na ktorym jestem miejscu bo niestety nie licze swoich walk 🙂

Kłaniam sie, punx666

ps. Jeśli jest taka opcja to przepraszam 🙂 ale narazie jej nie znalazłem 🙂

1. Wiem ze to moze nie tutaj, jednak nie wiem gdzie moge to zamiescic ;p

Mianowicie, wpadłem na pomysł zrobienia w niedziele „Mszy”, co tydzień, oczywiscie odbywaloby sie to.

Mam pewien pomysl jakby to np mialo wygladac. a nawet nie jeden.

przykladem byłby np duzo wyzszy dochód pienieżny tego dnia, lub o danej godzinie, jednak przykladowo przeprowadzenie mszy trwalo by 2h i w ciagu tego czasu nie mozna by przeprowadzac innych akcji postacia. to jest gorszy pomysl.

Innym pomyslem jest zrobienie czegoś takiego jak Diecezje, lub inne podobne, w skład których wchodziło by kilku lub wiecej graczy, gdzie byly by rozne budynki i tak dalej.

to sa oczywiscie tylko moje glupie pomysly 😀

Kłaniam sie, punx666

1. Planujemy coś podobnego. Jednak raczej nie będzie to msza bo msze są nudne. Co do diecezji – to… ciii 🙂

6. fakt ciężko sie znaleźć w statystykach, trzeba mozolnie szukać i szukać i szukać …. to dość upierdliwe