Śmieciowa Ustawka

Śmieciowa UstawkaUstawa śmieciowa to jakaś kpina. Kto to widział, żeby ksiądz śmieci segregował? Zresztą segregacja to podobno przestępstwo. Ty wiesz, kto jest lepszy, a kto gorszy, ale na głos tego nie powiesz. Nawet śmieciom. Duma i własny interes ci zabraniają. Ustawie śmieciowej Mówisz więc stanowcze i zdecydowane chyba nie. Zamiast niej proponujesz Śmieciową Ustawkę czyli ogólne prawo do wywożenia odpadków w dowolne miejsce. Im miejsce ładniejsze – woda, las – tym lepiej. No bo skoro ty tak robisz od lat, to znaczy, że to dobra opcja.

• miejsce na C$: +100000
  • przyrost wiernych: +1
  • przyrost Opłatków: +1
  • przyrost C$: +1

Relikwia Śmieciowa Ustawka pojawi się dziś czyli 01.07.2013 między godziną 22.00 a 23.00.

Zdjęcie: Wikipedia

23 komentarze

1. mn2006 napisał(a):

Dobrze, że bez minusów 😉

2. GREZAKOV napisał(a):

Gdzie Ona ?:)

3. Sknyrus z Taboretu napisał(a):

23 i nic???

4. mn2006 napisał(a):

Jednak nie ma ? jest 23

5. Rykkettard napisał(a):

Oj chyba się nie pojawiła w podanym czasie albo przeoczyłem

6. GREZAKOV napisał(a):

Ja się pytam, gdzie ona??

7. grabarz83 napisał(a):

i gdzie ta relka?

8. tomasino napisał(a):

Mam nadzieję, że papiestwo się dobrze bawiło z takiej ustawki, bo ja mniej. Posiedziałem sobie godzinkę przed kompem, poklikałem sobie od czasu do czasu, a wy mnie i pewnie wielu innych księży równo osraliście. Super

9. Metroniusz napisał(a):

Czyżby smutni panowie dowiedzieli się zawczasu o zaplanowanej ustawce i postanowili interweniować? Bo jak ustawki nie było tak nie ma i wątpliwe czy i kiedy będzie. Dajcie znać lepiej od razu, że jej termin jest przełożony.

10. zapity_wikary napisał(a):

W ce ha u jot lecą ostro… 🙁

11. Damiano1 napisał(a):

Ups? Między 22 a 23 ale jakiego czasu? ZULU? Czy może Greenwich

12. PROBOSZCZ-GLAN napisał(a):

Czy coś z tego jeszcze dzisiaj będzie?

13. ja napisał(a):

No i gdzie ta ustawka?

14. grabarz83 napisał(a):

jest teraz.. 23:17

15. Parafianka napisał(a):

Drodzy księża, wybaczcie to karygodne opóźnienie – mała awaria parafiankowego sprzętu. Już sypię popiół na głowę i szyję pokutny worek. I zainteresowanych informuję, że w „ce ha u jot” nie lecę, chociażby z braku stosownego wyposażenia.

16. ja napisał(a):

Temu proboszczowi co tak sugerował kilku organistów można wykastrować za to. 😉
    A ma ich zdaje sienie mało.

17. WHT napisał(a):

a może drugi rzut? dla spóźnionych

18. tomasino napisał(a):

To swiństwo. Skoro nie jesteście w stanie spełnić swoich założeń to trzeba było przeprosić wszystkich i ogłosić kolejny termin a nie tak wystawić 20 min po terminie (gdzie była cała godzina). Nie macie klasy

19. Antykatolik napisał(a):

tomapsino kultury troszkę, dobrze?! Nie pasuje to usuń konto albo narób w gacie.

20. zapity_wikary napisał(a):

@ja
    E tam, wcale nie tak dużo. Wpaść z wizytą, co by proboszcz mógł przeliczyć jeszcze raz? 😉

• Antykatolik napisał(a):

No ja Cie przeliczyłem, słabiutki jesteś jak noworodek z cygańskiej rodziny.Więc po co było kozaczyć? Zapewniam że jutro też wpadnę. I pojutrze też. I jeszcze Jonaszka poproszę żeby duszpasterską wizytę złożył.