Deficyt Watykański

Deficyt WatykańskiRelikwia solidaryzująca. No bo skoro w Watykanie brakuje do pierwszego, to tobie również nie może się przelewać. Zresztą wydatki ponad miarę mogłyby jedynie niepotrzebnie skierować podejrzenia w twoją stronę. Dzięki tej relikwii pozostaniesz poza wszelkim podejrzeniem. Właściciel Deficytu Watykańskiego uszczupla swoje zasoby, ale za to zachowuje twarz i szacunek. A na tym przecież da się zarobić. Wcześniej czy później.

• miejsce na C$: -1000000
  • ilość wiernych: +99
  • ilość wikarych: +1

Relikwia Deficyt Watykański to nagroda za wykonanie questu czasowego Bankowa Afera dla graczy od 9 lvl. Quest Bankowa Afera potrwa do 31.07.2013 do godziny 23.45.

Zdjęcia:Wikipedia 1, 2, 3, 4

1. Stefun napisał(a):

Policzył ktoś koszt tej relki w C$-ach. Mnie się nie chce a będzie gigantyczny.

2. Lukas11 napisał(a):

toz to rozboj w bialy dzien! …..

3. Kubarex napisał(a):

ja w zasadzie taki małomarudzący jestem ostatnio, można powiedzieć, że nawet pozytywnie nastawiony … ale tym razem przegięłaś !
    18.800.000 wydać, żeby sobie pojemność sejfu o bańkę zmniejszyć ….
    Nie ma żadnego Ave !

4. WHT napisał(a):

@Stefun
    bez przesady, nawet 20 milyjonów się nie doliczyłem. Czy to naprawdę uważasz za gigantyczny koszt? Zobacz ile kosztują relikwie na WR, zobacz ile wydaje się na wojsko.
    Pewnie, darmo tej relki nie dają, ale inflacja w parafii.biz jest faktem. dokonanym.

• Stefun napisał(a):

No faktycznie, masz rację. Bez liczenia wydawało się drożej, dużo kliknięć, 200 000 C$ – wydawało się, że dużo wyjdzie. A faktycznie nie przeszkadza mi ta cena, kliknięcia też nie, bo jest co robić.

5. Kaloryfeusz napisał(a):

18,75M wychodzi, jeśli dobrze liczę. Faktycznie czas zacisnąć pasa, najlepiej parafianom.

K.