Słoneczny Weekend

Okazało się, że za oknem jest cudowne słońce. Szykuje się piękny, wiosenny i słoneczny weekend. Postanawiasz zatem zorganizować piknik dla wiernych. Piknik czyli cykl mszy na świeżym powietrzu. A raczej cykl zbiórek pieniężnych. Powiesz wszystkim, że od wysokości ich datków zależy czy zima odejdzie już na stałe. Ludzie w to powinni uwierzyć. Ważne, że ty na tym zarobisz.

Jako, że dawno nie było takiej słonecznej pogody, ludzie przybędą gremialnie.

Quest czasowy Słoneczny Weekend potrwa od godziny 12:00 dnia 16.03.2012 do 23:45 dnia 18.03.2012. Dostępny jest dla graczy od 9 LVL. Za ukończenie questu nie przewidziano nagrody w postaci relikwii.

zdjęcie: Wiosna krajobraz przez Jiri Hodan

1. TwojeSumienie napisał(a):

a kasa chociaż będzie jakaś przewidziana? bo jak nie to wolę na włościach parafii się wylegiwać a nie przed kompem siedzieć

2. domelossz napisał(a):

no nareszcie jakiś quest 🙂
    dzięki.

3. Abrakadabra napisał(a):

Tych Questów ciągle mało…

4. eustachy_swiecinski napisał(a):

Admini chyba nie zauważyli inflacji parafialnej, 10 500 CS, w sumie nieco ponad milion do zgarnięcia… dewocjonalnik jest 10 razy bardziej zyskowny