Zaginiony Papyrus

Wykuwając dziurkę do podglądania lasek w damskiej szatni na pobliskim basenie, natknąłeś się na skrytkę z małym zawiniątkiem. Tak się nim zainteresowałeś, że zapomniałeś nawet dokończyć drążenia. Dokument wygląda na bardzo stary.  A Ty wiesz, że im starszy tym cenniejszy. Trzeba tylko określić wiek znaleziska. Jedyną znaną ci organizacją, która jest w stanie to zrobić to Rada Tysiąca. Znana głównie z zamiłowania do pewnej gry karcianej oraz fanatycznej lojalności jej członków. Jeśli potrzeba wynająć jednego z ich fachowców to ten tak długo negocjuje warunki umowy, aż petent zgodzi się też zapłacić standardową stawkę pozostałym 999 członkom Rady. Tak więc papyrus będzie Cię drogo kosztował. Na szczęście ty też umiesz umieszczać kruczki prawne i od teraz cała Rada należy twojej parafii. Przynajmniej na czas posiadania papyrusa.

Ważne! Warto wie­dzieć, że aby scho­wać Zaginiony Papyrus w sej­fie, należy mieć w nim wolne miej­sce na 3 reli­kwie.

• poziom zdrowia: +10
  • miejsce na C$ +1000000
  • ilość wiernych +1000
  • przyrost zdrowia: +2
  • przyrost C$: -1025

Relikwia będzie dostępna w praktycznie nieograniczonej ilości ale jedynie przez około 15 min. Po upływie tego czasu jej ilość zostanie zredukowana do 10 szt. Będzie kosztować okrągłe acz pechowe  13 milionów C$ lub 130 odpustów. A w sejfie zajmuje aż 3 miejsca.

Relikwia pojawi się 16.03.2012 po godzinie 21. I pojawi się według zasad określonych powyżej.

Zdjęcie: wikipedia

16 komentarzy do “Zaginiony Papyrus”

1. Widzę, że to już w nawyk wchodzi, że relikwia zajmuje w sejfie więcej niż jedno miejsce… 😉

2. czemu nie okresliliscie ceny na 130mln w trakcie tych 15 minut,
    a na 1,3mln dla tych pozostalych 10sztuk.
    wyszlo by na to samo,
    a przynajmniej bylo by mniej stresv u graczy nie majacych tyle miejsca w kasie i tyle kasy…

3. to chwyta aby wyciągnać z nas jak najwięcej kasy na odpusty żeby powiększyć sejf, niestety ale gra idzie już na dno, nie masz już tych zabawnych , świetnych pomysłów np. na relikwie jak krochmal do beretów robi sie dno

4. RELIKWIA została wymyśli po to aby rzadziej klękać po jednostki w celu ich werbuneku. Z założenia bardziej potrzebna jest dla bardziej zaawansowanych gracz więc i cena jest dla nich. A przy okazji co myślicie o relikwia zamieniających przyrost kasy na ilość wiernych?

1. Super pomysł Marcin, kasy jest pełno do utłuczenia jak się lubi walczyć, a ilość i przyrost wiernych zawsze dobrze czyni. Amen

1. Pomysł super. Gdyby jeszcze była dostępna nie tylko „dla bardziej zaawansowanych graczy” po cenie nie tylko „dla nich”.

5. No tak, bardziej zaawansowani gracze odbiją sobie kasę na nas słabszych, dzięki większej liczbie armii. Tak trzymać :/

1. Spokojnie – uprasza się o cierpliwość. Zaawansowani gracze też nie będą mieli różowo 😀

6. Ja się jeszcze nie spotkałem z grą w której każdy był by zadowolony i miał wszystko już po samym założeniu konta. Widać niektórzy by tak chcieli, ale to wtedy nie jest gra.

1. Chyba nie zrozumiałeś. Ja nie chcę mieć wszystkiego, tylko chcę mieć szansę się wyciągnąć. Przy tym co tu się ostatnio wyczynia, marnie to widzę.

7. ja mam pomysł pisalem juz kilka razy ale widze brak odzewu i zainteresowania więc napisze jeszcze raz
    ja pisa­lem jak mozna było by pozy­skac nowych gra­czy jak i utrzy­mac wymia­ta­czy, któ­rzy nie tylko by kupy­wali woj­sko. nawet jezeli za 50 zł jest 500 odpu­stów to mozna bylo by zro­bić pro­mo­cje i dać od święta lub z jakiejś oka­zji ileś % wię­cej. i zro­bić jakies krucjaty/ wyprawy krzy­żowe które pochla­nialy by kase i armie wiec trzeba bylo by non stop kupo­wać itp itd im krucjata/wyprawa krzyzowa pochłaniała by wiecej kasy i armi tym relka lub cos innego było by mocniejsze i co o tym mysli­cie?? a co za tym idzie za odpu­sty mozna kupić taka relke bez zmar­twień czy star­czy kasy dla twor­ców gry to chyba byloby korzystne
    co o tym myslicie??

1. Belzebubio widzę, że relikwii: Słownik Obrońcy Języka Ojczystego to jeszcze nie masz ?

KUPOWAĆ nie kupywać !!!!!!

8. Drodzy Kapłani,
    tak się stało, iż Gospodyni podczas porządków na strychu znalazła jeszcze jeden Zaginiony Papyrus. Zatem jeśli któryś z czcigodnych reflektowałby to puśćcie gołębia z propozycją cenową 😉