Składana Chrzcielnica Kompaktowa

5

Nigdy nie wiadomo, co się komu urodzi. A parafianom, zwłaszcza na początku służby, trzeba wychodzić naprzeciw. Poza tym przegapienie okazji do zasilenia parafialnego funduszu to dla księdza grzech najcięższy. Dlatego też Składana Chrzcielnica Kompaktowa to niezbędny ekwipunek dla każdego księdza. Nosisz ją w kieszeni sutanny, a gdy tylko zajdzie potrzeba, szast prast i dziecko ochrzczone. W dodatku jest to produkt wszechstronny. Nadaje się również do chrzczenia paliwa i wódki weselnej. W razie posuchy parafialnej dorobisz więc i na stacji benzynowej, i na weselach.

 

 

BONUSY:

 • miejsce na C$: +10000
 • ilość wiernych: +10
 • miejsce na Opłatki: +1000
 • przyrost C$: +1

INFORMACJE:

Relikwia Składana Chrzcielnica Kompaktowa dostępna jest w queście stałym Święcenie Wody dla graczy od 4 lvl.

Zdjęcie: Wikipedia: 1 i 2Woda przez Teodoro S Gruhl

5 komentarzy

 1. domelossz napisał(a):

  no i chrzciel­nica bezpieczna w sejfie.
  dzięki za questa 🙂

 2. Stefun napisał(a):

  Tak jest, bezpieczna w sejfie. Jakżesz miło.

 3. WiedzmaShila napisał(a):

  Moja też 🙂

 4. Benek napisał(a):

  I moja 😀

Dodaj komentarz

© 2011 - 2018 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.