Lewe Forum

Lewe Forum to tajne spotkanie fałszywych proroków. Samozwańcze zebranie księży z przerostem ambicji. W końcu każdy marzy o papiestwie. Ty też. Nie każdy jednak może dostąpić zaszczytu dojścia do najwyżej sprawowanej władzy. Cóż, Lewe Forum jest organizacją nieszkodliwą i zabawną. Wprowadza jednak niepotrzebny chaos informacyjny, przez co twoi parafianie wydają się być lekko zagubieni. Kierują swoje prośby tam, gdzie nie zostaną wysłuchane. A przecież wierni mają wiedzieć, kto w ich parafii rządzi. A rządzi ksiądz, czyli ty.

• poziom zdrowia: +2
  • poziom energii: +2
  • miejsce na C$: +500000
  • ilość wiernych: +10

Relikwia Lewe Forum pojawi się jutro (10.05.2012) w dwóch rzutach: pierwszy po godzinie 10.00 i drugi po 22.00.

Zdjęcie: Wikipedia

1. JackusVII napisał(a):

Hahaha, mocne 😀

2. WiedzmaShila napisał(a):

A co z tymi prorokami? Blokada kont? 🙂

3. Stefun napisał(a):

Ha! Porażka!

4. Stefun napisał(a):

A swoją drogą jak nie ma „legalnego” forum to luka została wypełniona. Przyroda nie znosi próżni jak mawiali starożytni grecy.

5. WHT napisał(a):

a czy ten blog nie jest formą forum? prawilnego forum?

6. dzieci_proboszcza napisał(a):

slaba relka

7. grabarz83 napisał(a):

i gdzie to dorum ?? 🙂

8. Leon napisał(a):

ee….juz 10:15 a nic nie ma jeszcze 🙁

9. Zenobiusz napisał(a):

no i znowu coś z zegarkiem w Watykanie

10. wlosu1 napisał(a):

jest 10;22 i niema !! można by okreś lić ile p 10 !!!! ja jestem po nocce i napweno nie jestem sam !!! ledwo patrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11. domelossz napisał(a):

no fajnie 10 :42 i nic a ja po nocce 🙁

12. domelossz napisał(a):

„Drugi rzut Lewego Forum już po 22.00″czyli po 23 🙁

13. wlosu1 napisał(a):

to sie robi coraz nudniejsze chyba czas sie pozegnac

14. thorghaal napisał(a):

a o której koniec końców był pierwszy rzut?

15. Benek napisał(a):

przegapiłem 🙁 nie chce się ktoś zamienić za jakąś relke? w zamian moge dać insygnia władzy lub rade homofoni lub flage do wsadzenia lub jaja jak berety lub skradziony internet lub szóstkowe paliwo 😀