Refundacja

Ta refundacja to prezent od nowego samorządu. Pozwala na zatrudnienie nowego wikarego, zakup kilku dodatkowych ławek do kościoła i parę innych drobiazgów, o których możesz porozmawiać jedynie z innymi proboszczami. (Bo reszta tego i tak nie zrozumie a będzie zazdrosna).

• ilość wiernych +5
  • ilość wikarych +1
  • przyrost C$: +5

Relikwia Refundacja do zdobycia w quescie stałym Polityka 1.

Relikwia Refundacja oraz quest Polityka 1 powstały dzięki staraniom Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra pt: Historia Polski.

zdjęcia: Roll pieniędzy przez Anna Cervova, Man przez Anna Cervova, Głosił w kościele przez Petr Kratochvil, Digital SLR przez Petr Kratochvil

25 komentarzy do “Refundacja”

1. O jak miło, do ilości wikarych daje i już nie trzeba tyle exp wbić…
    Bardzo podoba mi się ten pomysł, że do questów wymagane jest posiadanie jakiejś relikwii 🙂

1. Przecież obniżka nie musi być cały dzień. MOże być od południa. Może być między 23:58 a 23:59. A może w czasie, gdy nuncjusz przyjedzie?

2. Kurka, czy można na przyszłość do tych questów dawać relikwie które da się kupić na rynku? Zamiast cieszyć questy złoszczą i trzeba się modlić żeby handlarze wykupujący przedmioty z rzutów od nuncjusza raczyli wystawić je za 1,5 kk na rynku zamiast za 5 kk na czarnym rynku.

3. Pomysł na quest – do zdobycia relikwia +66666 przyrostu C$ i +99999 do ataku dla ministrantów. Do wykonania wymaga 1 energii i Komunizmu w proszku 😛

4. lubię takie questy, które można na upartego skończyć w jeden dzień „przeciętnemu” graczowi takiemu jak ja. Mi się właśnie to udało i relikwia już w mojej parafii. Dzięki

5. Marcinie chesz mi powiedziec, ze wikara mozna bylo taniej kupic przez 3 minuty?
    Toż nuncjusz chyba odrazu po sprzedaniu nie odjeżdza wiec ja sie pytam wtf?

6. Możesz go zatrudnić za jedyne 2055000
    Jak na największe(dla większości babć i dewotek) święto w roku, to 50% pojemnosci kasy to wstyd.
    Prosimy o 25%;)