Karta VIP Kasyna Royal

Karta ta pozwala na korzystanie z wszystkich przyjemności i ułatwień Kasyna Royal w Las Vegas. Wysoki kredyt, darmowe drinki, darmowe SPA (w tym i masażystki). Dostępna tylko dla wybranych klientów. Tych w czarnych sukienkach. Oczywiście, ubranie robocze najlepiej zostawić w domu.

• poziom zdrowia: +10
  • poziom energii: +10
  • miejsce na C$ +10000
  • przyrost zdrowia: +1
  • przyrost energii: +2

Relikwia do zdobycia w quescie stałym Podstawy Teologii. Aby rozpocząć quest Podstawy Teologii należy najpierw ukończyć quest Kursy Zawodowe 2.

Relikwia Karta VIP Kasyna Royal oraz quest Podstawy Teologii powstały dzięki staraniom Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra pt: Historia Polski.

zdjęcia: Karta kredytowa przez Petr Kratochvil, Późną nocą przez Jani Ravas, Pieniądze przez Petr Kratochvil, Dziewczyna Easter bunny przez Petr Kratochvil, Numery szyfrowania przez Peter Griffin, Stół przez Petr Kratochvil, Dziadek przez Teodoro S Gruhl, Push szpilki przez Petr Kratochvil

24 komentarze

1. ksiendzulosz pisze:

Pytanie techniczne – czy jak mam kursy kupione na rynku to mogę wykonać ten quest? Bo nie widzę go u siebie

2. ksiendzulosz pisze:

No to sobie questy poczekają, bo na razie mam w co klikać 😉

3. JackusVII pisze:

Warto nadmienić że wykonanie questa wymaga również posiadania czipsów i błogosławionego przyrostu kasy.

4. Eustachy pisze:

Quest wykonany ;d

5. Xander pisze:

Po kolejnych questach wymagających starych relikwii widzę, że upadła idea trzymania na Parafii tylko tych relikwii, które pasują do stylu gry. Teraz trzeba łapać wszystkie bo można sobie zablokować intratny quest (albo nawet i trzy lub cztery jak w wypadku Teologii). Całe szczęście, że wybieracie relikwie w miarę dostępne na rynku.

6. Xander pisze:

Mimo wszystko dziękuję za quest i na wszelki wypadek przystępuję do masowego wykupu relikwii których nie kupiłem ze względu na przewagę minusów 🙂

7. Eustachy pisze:

Marcinie ;o Lepsze relikwie ? To zapewne będzie dłuzszy quest ;d a nie 2h roboty

8. JackusVII pisze:

W tym kontekscie zrozumiała staje się decyzja aby właśnie te relikwie przyniósł ze sobą nuncjusz : )

9. JackusVII pisze:

Chodzi mi o chipsy i bpk oczywiście

10. qwerty pisze:

Mam do sprzedania Błogosławiony Przyrost Kasy.
    Za ile wystawić?
    Bo jedyna oferta na rynku całkowicie nieosiągalna.

11. JackusVII pisze:

Dlatego możesz tutaj nieźle zarobić jeśli ktoś ma sporo kasy i nie ma tej relikwii. Później tego questa będą wymagać inne z mocniejszymi relikwiami dlatego wiele osób będzie potrzebowało tej relikwii.
    I cały ten świetny biznes psuje Ci tylko fakt że jutro nuncjusz wpada 😛

12. qwerty pisze:

Ale tej relikwii nie ma w spisie tego co nuncjusz ma przywieźć…

13. domelossz pisze:

nie rozumie
    wszyscy narzekają na ceny, questy,
    na początku jest napisane „handluj”
    więc o co chodzi?
    ceny są takie jakie są
    ja też z początku martwiłem się o ceny
    ale budynki mi to wyjaśniły 🙂
    gierka jest super !!!!

14. ksiendzulosz pisze:

Parafianinie. nie podoba mi się to, w questach seryjnych powinno być wymagane posiadanie relikwii a nie wyklikanie questa, każdy klik dodaje expa a ja nie chcę iść tak szybko w górę z levelem, bo zgubię farmy. Trochę empatii ;P

15. mn2006 pisze:

Sprzeda ktoś czipsy po „normalnej” ceny ? albo chociaż w ratach… po 4 731 908 (tyle mam miejsca na hajs.) oferty pisać na pw mn2006

• Chakotay pisze:

Chyba prosciej bedzie olac te stare,nic nie dajace klesty niz zdobyc relki do nich.
      Jedyny bonus z wykonania,ze znikaja z listy i nie trzeba tyle myszy meczyc zeby dotrzec na koniec listy do klestow aktualnych 🙂

16. PiotrII pisze:

Zna­la­złem błąd „Trzeba sprawdzić tyle możliwości. Tylko czyt starczy ci sił?”

17. ja pisze:

Skoda że quest niewykonalny jest. Czipsy za miliard to chyba coś nie tak.