Questy na Dzień Dziecka

35

Jak wiadomo, dzisiaj wystartowały 3 questy na Dzień Dziecka. Zaczęły się one o godz. 21:00 a kończą o godz. 21:00 w dniu jutrzejszym (01.06.2011). Jednak jest szansa, że jeden z questów zakończy się później.

Który? To może zależeć od was. Zapraszamy do udziału w ankiecie. Quest może zostać przedłużony o 12 godzin.

Który quest powinien trwać dłużej

 • Parafialny Dzień Dziecka (63%, 149 Głosów)
 • Żaden (18%, 42 Głosów)
 • Dzień Dziecka 2 (11%, 27 Głosów)
 • Dzień Dziecka 1 (7%, 17 Głosów)

Głosujących: 235

Loading ... Loading ...

 

AKTUALIZACJA

Jak zadecydowała większość graczy, Parafialny Dzień Dziecka zakończy się 02.06.2011 o godzinie 9:00

35 komentarzy

 1. Marcin napisał(a):

  O trzeba będzie się sprężyć aby wszystko zrobić. I nawet nie trzeba było ustawiać dużych wymagań startowych, bo odsiewać będzie ilość energii i zdrowia.

 2. anqu napisał(a):

  Trzeba na ten czas pozbyć się tabletek, bo zżerają dużo zdrowia – jak to prochy…

 3. larrry napisał(a):

  29 odpustow 🙂 nie tak strasznie jak sie wydawalo 😀 Jedyny bardzo mocny minust questow to punkty exp . Wysoki level to same minusy , wedlug mnie powinno byc wiecej punktow pomiedzy levelami bo co to jest 1000 miedzy 34lvl a 35lvl ….

 4. Xander napisał(a):

  „Parafialny dzień dziecka” da się w ogóle zrobić bez zapasu odpustów? Chyba nie bardzo…

 5. anqu napisał(a):

  Co byśmy zrobili bez tych odpustów? Została by mozolna praca, klikanie, czuwanie… Tego żaden Dobrodziej nie lubi.

 6. Dorian napisał(a):

  Ogarniemy Panowie z questami! Pochwalony! i głosujcie na ten ostatni!!!!!! bo najwiecej pkt trzeba!!!!

 7. Biedny Klecha napisał(a):

  Wg mnie powinny być jakieś Questy czasowe na niedziele.

  Bo:

  Msza w niedziele zawsze obowiązkowa !!! Kto na msze do Mojego kościoła nie przychodzi ten będzie w piekle się smażyć będzie !!! A jak na tace nie da to całej rodzinie grzechów w konfesjonale nie odpuszczę…taki sumienny jestem 🙂

 8. blablabla napisał(a):

  @larrry: nie, wystarczy, że za każdy poziom będzie znacznie więcej pkt do statystyk proboszcza dawane.. a i sam system bonusów należy zmienić.. O tym, że wyższy poziom mało co daje pisane jest od dawna ale jakoś admini się nie wypowiadają w temacie.. np +36pkt do ataku.. WOW.. 2 ministrantów da ci więcej.. I nie mogę się doprosić o możliwość resetowania statystyk chociażby odpust miało to kosztować..

 9. Antoniusz napisał(a):

  Czemu te questy czasowe trwają aż tak krótko i praktycznie nie da się ich zrobić? Jaki jest cel czegoś takiego?

 10. Czarny napisał(a):

  Jakieś ciekawe bonusy za relikwie?

 11. Marcin napisał(a):

  Mnożenie questów ma odzwierciedlenie w życiu. Jeśli macie dzieci i mieszkacie w większym mieście jak ja to w ostatni weekend był taki wysyp atrakcji, że nie wiadomo było gdzie iść. A najbardziej mi szkoda, że nie zdążyliśmy na piknik naukowy. Ale coś trzeba było wybrać. A siłą gry jest oddawanie tego co dzieje się w realu (i nie chodzi mi sieć sklepów).

 12. lolo napisał(a):

  a kiedy będzie wiadomo który zostaje???bo się skupie na pozostałych i będzie buba jak się okaże, że jakiś inny zostanie, a nie ten który wygrywał w ankiecie np…jakaś godzina zakończenia ankiety?

 13. Abrakadabra napisał(a):

  Parafialny Dzień Dziecka musi zostać przedłużony.
  Pochłania najwięcej pracy.

  Wyniki ankiety są jednoznaczne.

  Dajcie szansę (nawet te głupie 12 lub 24 godziny) tym, którzy nie korzystają z odpustów.

 14. Xander napisał(a):

  @ Antoniusz
  Bo niektóre questy mają zachęcić do kupna odpustów. W końcu serwer trzeba utrzymać a nikt za darmo pracował nie będzie.

 15. Abrakadabra napisał(a):

  @Xander
  W porządku. To da się zrozumieć.
  Ale niech Właściciele zarabiają z rozsądkiem, nie na wariata.

  Normalnie grający człowiek – chcący zrobić 3 Questy w ciągu 1 dnia (ba, nawet w ciągu 2 dni) – i tak będzie musiał wykupić kilka odpustów – jeżeli będzie chciał je zdobyć i będzie walczył do upadłego.

  Lepiej, żeby przedłużyć Questa i pozwolić, żeby ktoś kupił głupie 10 Odpustów i zdobył Relikwie, niż żeby w ogóle odpuścił kupno odpustów, uważając, że nie ma sensu, ponieważ i tak nie zdąży.

 16. xxx napisał(a):

  Za dużo czasu na te questy – no poza ostatnim 🙂
  Z tych 2 pierwszych to dla mnie gra jest ciekawsza od lalki…niestety 😛

 17. majkel napisał(a):

  Dla mnie to zaden, bo i tak zadnego nie zdarze 😀 dopiero wrocilem na chate, bylem kilka dni poza domem a tu takie rzeczy hehe, mam nadzieje ze kiedys kupie cos na rynku. Na razie udalo mi sie kupic ten samochodzik 🙂

 18. adv napisał(a):

  ja wykorzystałem 5 odpustów i jeszcze 2 nie mam zrobionego :// a co z tym ostatnim mam nadzieje ze sie przedłuży

 19. adv napisał(a):

  na ostatni potrzeba 3500 energi i 2500 zdrowia jeśli miałbym dokupić kolejne odpusty to musiałbym wykupić co najmniej 30 :/

 20. nanana napisał(a):

  bezsens. przed questami trzeba bylo wybrac ktory quest wybieramy zeby zdobyc relikwie ktora bedzie dla nas najprzydatniejsza, bo bez zarwania nocki, botow, czy innych wspomagaczy mozna zrobic 1 z 3. to teraz albo przedluzajmy wszystko albo nic.

 21. rook napisał(a):

  ja jakąś godzinkę temu zrobiłem z 8 odpustami wszystkie trzy, bez zarywania nocki i innych bzdur, wystarczy logicznie rozłożyć czas np zużywanie wszystkiego przez imprezą u papieża i zużywanie punktów jak życie lub energia dobije do maxa, a w moim przypadku doszło jeszcze podskoczenie o 1 poziom i da się zrobić.
  A jak zaczynałem grę to i tak mi czasowe podchodziły bo zawsze doświadczenie się dostawało.

 22. nanana napisał(a):

  no tak ale bez odpustow na wyzszym poziomie mozna zrobic powiedzmy 2. nie widze sensu promowania jednego questu, zeby byl dluzej. jezeli chcemy przedluzac to wszystkie questy by nikt nie czul sie pokrzywdzony.

 23. pixter napisał(a):

  a ja proponuje by nie przedluzac wogole questow

  w koncu nie sa to relikwie obowiazkowe

  wiec nalezy logicznie rozplanowac sily na zamiary i zrobic to co sie da rade
  albo kupic odpusty – coz wasz wybor

  pozdr

 24. adv napisał(a):

  Parafianin jakbyś mógł tak koło 20 napisać czy zostanie przedłużony ten co w ankiecie wygrał ponieważ nie warto zaczynać i np pakować 5 odpustów jeśli i tak nie zostanie przedłużony i na marne odpusty pójdą bo ludzie którzy zaczynają lub grają powiedzmy te 3 tygodnie nie zdołają zrobić nawet z 10 odpustami tego

 25. Kazimir napisał(a):

  Są szanse, że pozostałe 2 questy zostaną przedłużone o chociażby pół godziny?

 26. nanana napisał(a):

  eh. jawna niesprawiedliwosc. nie ma sie czemu dziwic ze po takim potraktowaniu jedyne co pozostaje biednemu klesze to masturbacja pod uniwersytetem!

 27. adv napisał(a):

  a ten jeden zostanie przedłużony ??

 28. Dorian napisał(a):

  A może przedłużymy do do srody do godz 24. bo ludzie robili na max statach tak jak ja i naprwde trudno jest bez odpustów zdobyc tą 3 relikwie ktora została przedłużona… musiał bym co pol godz wstawac w nocy żeby to zrobic… przedłużmy ten quest do srody do 23:59 bo wkoncu to jest dzien po dniu dziecka!! bardzo wazne dla dzieci przezycie w skzołach itp Pozdro

 29. Abrakadabra napisał(a):

  @rook
  3 Questy z 8 odpustami, bez zarywania nocki?
  Nawet jeżeli doszedł Ci komplet za awans na kolejny poziom…

  Bzdura.
  Kompletna.

  Takie bajki tylko w Erze.

 30. pixter napisał(a):

  Rowniez wykonalem 3 Questy z 8 odpustami, bez zarywania nocki

  Nie mialem przy tym awansu

  bez wiekszego problemu mozna bylo wykonac te questy w ciagu 24 h

  pozatym nie kazdy musi miec wszystkie relikwie !

 31. adv napisał(a):

  gosciu pewnie miał np 400 zdrowia i 500 energi i wtedy bez problemu z 8 odpustami;] … a mi została ostatnia czesc tego questu 10/5 i sobie zaspałem :/ kur….i opdusty poszły w ………..

 32. pixter napisał(a):

  a ty gosciu ile mozesz ludzi atakowac ??

  odpowiem tobie – wszystkich w gore od -5 lvl ponizej ciebie

  a ja jedynie 94 osoby – gdzie tu sprawiedliwosc ?

Dodaj komentarz

© 2011 - 2022 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.