Porzucone Dziecko

Ludzie są dziwni. Wyrzucają różne dziwne i przydatne rzeczy. A jakaś menda porzuciła dziecko. Całkiem dobre i nie używane. Ale powodem tego kroku był pewnie fakt, że dziecko wydziera się wniebogłosy.  Wrzeszczy jakby je ktoś ze skóry obdzierał. Na szczęście twoja gospodyni zna się na dzieciach. Dała bachorowi jeść i się uspokoił na moment. Takie dziecko to skarb. Będzie się idealnie sprawdzało do motywowania jednostek ofensywnych. Tylko spust ma spory. I je za pięciu.

• poziom zdrowia: +5
  • poziom energii: +5
  • miejsce na C$ +5000
  • przyrost C$: -4
  • Ministranci: atak +1
  • Lektorzy: atak +40
  • Organiści: atak +540

Relikwia do zdobycia w queście czasowym Parafialny Dzień Dziecka. Quest rozpocznie się 31.05.2011 (wtorek) o godzinie 21:00 a zakończy 01.06.2011 (środa) o godzinie 21:00

1. nanana napisał(a):

„(…)Będzie się idealnie sprawdzało do motywowania jednostek defensywnych(…)”

Bonusy:
    Ministranci: atak +1
    Lektorzy: atak +40
    Organiści: atak +540

albo sie komus cos pomylilo albo ja nie wymodlilem laski rozumu.

2. radzio napisał(a):

te questy będą tak wyliczone żeby zrobić przynajmniej jeden czy będą miały słabe wymagania i będzie możliwość zrobienia wszystkich ?

3. jakup napisał(a):

ktoś sprzedaje konto, chyba sobie je kupie…
    co myslicie?

4. Marcin napisał(a):

Zgłosimy do Urzędu Skarbowego 🙂

5. larrry napisał(a):

Do autora aukcji : jesli nie sprzedasz zglos sie do mnie , nie mam allegro ale na ebayu mozemy ponegocjowac 😉

6. Xander napisał(a):

Phi, takie zabiedzone konto bez wojska za 20 zł?

Ech ten OBZIRTYSZYN, nazwy konta nie poda bo”mogliby go atakować” ale avatara to nie wymazał i myśli że nikt sobie nie sprawdzi. Faktycznie nie ma wojska, ale to 500k C$ ze screena już przehulał ;P

7. Xander napisał(a):

Znaczy się 50k

8. jakup napisał(a):

xander – co tam wojsko, mozna zrobicw krotka chwile…. zobacze jak sie aukcja potoczy, jak bedzie mniej niz 50 zl to pewnie kupie…. niektorzy duzo wiecej na nizszych poziomach na odpusty wydaja….

9. Marcin napisał(a):

Przenieście rozmowę do POGADUCHY.

10. Dorian napisał(a):

Płace 800tys za te wybiedzone dziecko:) Dajcie znac!! bo za cholere nie dam rady zrobic tego questa za malo czasu dajecie!!