Quest Monti Pajton 3

rozmowa-z-tlumemSzybko bo czas to pieniądz, a każdy ksiądz szanuje pieniądz i czas swoich wiernych. 😉 W Queście Monti Pajton 3 można zdobyć reli­kwię Brodawka Ostatniej Czarownicy. Quest ten roz­pocz­nie się 04.04.2014 o godzi­nie 12:00. Dostępny jest dla księży, któ­rzy jakimś cudem zdo­byli 9 lvl i ukoń­czyli quest Monti Paj­ton 2. Quest Monti Pajton 3 oczywiście jest questem stałym, więc nie ma pośpiechu… 🙂

15 komentarzy do “Quest Monti Pajton 3”

 1. Uwzględniają dostępność każdego kolejnego questu od osiągniętego poziomu (1Q – 4lvl; 2Q – 6lvl; 3Q – 9lvl) to wychodzi mi, że 77 quest z tej serii na chwilę obecną nie będzie osiągalny nawet dla xięży z TOP10. 😉

 2. Tego nie musi się robić bo relikwia stara i każdy ją pewnie ma. Jeżeli będzie następny quest z tej serii to wystarczy chyba mieć tą relkę.

   1. zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości ale…
    ktoś zapłacił sporo C$ i wiele odpustów za tą relke i …
    i teraz się wku…. i ….
    i tyle może 🙁

  1. Nie wiem ile warta jest ta relka. Ona dotychczas chyba nie istniała, a teraz jest możliwość ją zdobyć. Kilku bogatych kupców (żeby to tak łagodnie ująć) chce oszukać księży wciskając im teraz na tzw. wolnym rynku. Jak chcieli żeby istniała relka to trzeba było sprzedawać kiedy nie było.

   1. Sam pamiętam jak pewien proboszcz nie chciał mi sprzedać koreańskiego transportera za 150 mln, a potem jak zobaczył go jako nagrodę z ukraińskiego questa to wręcz spamował że da radę za połowę ceny. Biznes is biznes

    1. Pisząc nie istniała miałem oczywiście na myśli, że nie była możliwa do zdobycia. Na relikwiach brak na wolnym rynku brak, czyli kto jej nie miał mógł nie wiedzieć, że kiedykolwiek takie coś było.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *