Posada Wiceministra

Każdy ksiądz chciałby zostać wice lub nawet ministrem. Ale tylko niektórzy wiedzą, jak wygrać casting na takie stanowisko. Być może i ty do nich należysz?

Jeśli czujesz się na siłach, możesz wziąć udział w queście stałym o nazwie Posada Wiceministra. Quest ten jest dostępny dla księży, którzy osiągnęli przynajmniej 17 lvl. I rozpocznie się 5.01.2012 o godzinie 18:00

Do zdobycia jest oczywiście relikwia, a jest nią: Błogosławiony Przyrost Kasy. Jednak nie jest tak różowo jak może się wydawać. Wszak Posada Wiceministra to nie w kij dmuchał.

Quest Posada Wiceministra został przygotowany przez Marcina. Tworzy on także gry planszowe. Jedną z nich jest gra pt: Wybory

zdjęcie: wikipedia

1. Satan pisze:

Bóg wam zapłać za ten quest.

2. Michael666 pisze:

Świetny pomysł, ale czemu taka kiepska relikwia (chyba, że w zanadrzu jest kolejny quest np. Pociotek Kardynała albo Nowa recepta z nagrodą w postaci tac obfitości).

3. Twojstary pisze:

Troszkę z nie na temat ale musiałem się z tym podzielić:
    pozostaje tylko wymyślić jakąś chwytliwą relikwię albo quest

4. sayonara pisze:

Bóg Wam zapłać … Nareszcie jakaś relka z kasą w tle –
    W końcu przestanę na żebry po sąsiednich parafiach się szwendać 😉

Ave Marycha !