Ćwierć Kilo Mirry

Zorientowani wiedzą, że mirra dostępna jest jedynie dla nielicznych. Ale ty – ksiądz, nie zaliczasz się przecież do plebsu. Stanowisz wierzchołek parafialnej piramidy, w której wszyscy inni są pod tobą. Możesz sobie więc pozwolić na tę odrobinę luksusu, która zwykłemu szaremu człowiekowi nie śni się nawet po nocach.

Mirra pakowana jest zazwyczaj w ćwierćkilowe torby. Stanowi to wystarczający zapas, abyś następnych kilka miesięcy mógł odpocząć od trudów codziennego życia. Mirra pozwoli ci się zrelaksować i odpłynąć. Pamiętaj jednak, by nie prowadzić mszy ani pojazdów mechanicznych po jej użyciu. W razie wypadku samochód to pół biedy – wyklepie się. Gorzej jednak z parafianami. Raczej nie będą wyrozumiali gdy objawisz im 376 tajemnic różańcowych, albo odprawisz drogę krzyżową liczącą 115 stacji.

BONUSY:

  • poziom zdrowia: +30
  • poziom energii: +30
  • ilość wikarych +1

 

INFORMACJE:

Relikwia Ćwierć Kilo Mirry dostępna będzie w queście czasowym pt. Trzech Spóźnionych. Quest czasowy Trzech Spóźnionych trwać będzie od 5.01.2012 godz. 23:45 do 8.01.2012 godz. 23:45. Quest dostępny dla graczy od 15 lvl.

 

zdjęcia: Drewniane szopki przez Vera Kratochvil, Purple diamentów tle streszczenie przez Kim Newberg, Red Circles przez Petr Kratochvil, Stetoskop przez Kim Newberg

20 komentarzy do “Ćwierć Kilo Mirry”

  1. Fajnie, że są nowe questy czasowe. Ale ciągle brakuje czasu na ukończenie stałych i strzyżenie innych księży.

    1. A niektórzy narzekają, że się nudzą, bo questy wszystkie pokończyli. A co do Wikarych to raczej nie spodziewałbym się obniżki, bo niedawno była.

    1. To pytanie do działu pogaduchy ale generalnie WATT ulepsza jednostki ale zmniejsza przyrost jednostek i kasy oraz ogranicza pojemność parafii. Radio odwrotnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *