Pompka do Materaca

2

Pompka do MateracaUrządzenie znanej innowacyjnej firmy Adolf Ha, której tradycje sięgają 1939 roku. Pompka do Materaca emituje gaz niezbędny do otrzeźwienia i orzeźwienia umysłu. Zawiera wymienny ustnik o małej średnicy, co stanowi udogodnienie dla posiadaczy wąskich otworów. Sprzęt jest wyjątkowo skuteczny, po 3 minutach używania przechodzi kac, po 10 minutach przechodzi wszystko. Pompka do materaca posiada dwie opcje dmuchania: A to lekki podmuch świeżości, B to prawdziwy cyklon. Niemiecka jakość potwierdzona wieloletnimi testami teraz może być twoja.

 

 
BONUSY:

  • ilość wiernych: +30
  • ilość wikarych: +1
  • miejsce na Opłatki: +10000

INFORMACJE:

Relikwia Pompka do Materaca dostępna jest w queście czasowym Niepodległy Kac dla graczy od 8 lvl. Quest Niepodległy Kac potrwa do 16.11.2013 do godziny 23.45.

Zdjęcia: Wikipedia 1 i 2

2 komentarze

  1. domelossz napisał(a):

    no ja już po kacu 🙂

  2. twojesumienie napisał(a):

    najlepsza na kaca jest taca 😛

Dodaj komentarz

© 2011 - 2019 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.