Pamiątkowa Piłka Muchy

2

Pamiątkowa Piłka MuchyRelikwia dość kontrowersyjna. Niby fajna, ale ma w sobie haczyk. Pamiątkowa Piłka Muchy jest ładna, okrągła i świetnie nadaje się do grania, ale niestety, nie sposób nią wygrać żadnego meczu. Polecana jest więc zapalonym kibicom w sutannach, ale tylko tym, u których miłość do piłki nożnej łączy się z umiłowaniem piękna, estetyki i muzyki. PPM jest bowiem towarem wysokiej jakości, wykonanym ze szlachetnych materiałów, a wewnątrz zawiera pozytywkę, która w trakcie meczu odgrywa słynną pieśń „Nic się nie stało”.

 

BONUSY:

  • poziom energii: +25
  • ilość wiernych: -5

INFORMACJE:

Relikwia Pamiątkowa Piłka Muchy pojawi się 21.11.2013 po godzinie 22.00.

Zdjęcie: Wikipedia

2 komentarze

  1. jacko napisał(a):

    Nie pomyliło ci się ? 21 a nie 20 ?

  2. gulasz napisał(a):

    i nic się nie stanie…..

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.