Pamiątkowa Piłka Muchy

Pamiątkowa Piłka MuchyRelikwia dość kontrowersyjna. Niby fajna, ale ma w sobie haczyk. Pamiątkowa Piłka Muchy jest ładna, okrągła i świetnie nadaje się do grania, ale niestety, nie sposób nią wygrać żadnego meczu. Polecana jest więc zapalonym kibicom w sutannach, ale tylko tym, u których miłość do piłki nożnej łączy się z umiłowaniem piękna, estetyki i muzyki. PPM jest bowiem towarem wysokiej jakości, wykonanym ze szlachetnych materiałów, a wewnątrz zawiera pozytywkę, która w trakcie meczu odgrywa słynną pieśń „Nic się nie stało”.

 

BONUSY:

  • poziom energii: +25
  • ilość wiernych: -5

INFORMACJE:

Relikwia Pamiątkowa Piłka Muchy pojawi się 21.11.2013 po godzinie 22.00.

Zdjęcie: Wikipedia

2 komentarze do “Pamiątkowa Piłka Muchy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *