Pogrzeb ulubionego przywódcy

Komunistyczna IndoktrynacjaDziś wieczorem, czasu parafialnego, odbędzie się pogrzeb ulubionego przywódcy parafii Feniniańskiej. Kawalkada będzie składać się z 20 Koreańskich Transporterów. Jako, że nikt w całym kraju Północnej Kory nie będzie godny ich użyć tamtejsza partia odda je za symbolicznego 1,5 Wona (w przeliczeniu milion pięćset C$) zaufanym księżom.

Impreza odbędzie się pewnie między 20 a 22 w dniu dzisiejszym tj. 20.12.2011. A informacji  o Koreańskim Transporterze można szukać tutaj.

11 komentarzy do “Pogrzeb ulubionego przywódcy”

1. tego nie wie nikt!
    ale radzę szukać zakładkę Relikwie.
    przydałaby się bardziej skonkretyzowana godzina bo nie wiem czy szybciej do roboty na nockę iść czy raczej się trochę spóźnić :p

2. kurde….. normalnie 3 sekundy i nic nie ma… nawet nie zdązyłem kliknąć na relikwie i już było po ptakach….trudno byli szybsi:0

3. K*** mać. A ja specjalnie 500 odpustów kupiłem, żeby szybko się rozbudować, a tu taki wałek. To ostatnie odpusty.