Adwentynki

Dzisiaj w godzinach południowych pojawi się niewielki rzut Adwentynek. Wysokie ceny, które nie są uzasadnione statystykami tych relikwii powinny zniechęcić do zakupów. Jeśli jednak ktoś odczuwa olbrzymią ochotę na zakup, nie będziemy go powstrzymywali. Zatem – do modlitwy księża.

5 komentarzy do “Adwentynki”

1. zamienię pierwszą i drugą świecę na jakieś fajne relikwie.
    propozycje słać na Ordonisko na parafię. jeśli do dziś do wieczora nie pójdą to stawiam na rynku za okolo 4 mln 😉

2. Rzut był o 18. Moi wierni się zdziwili, że probosz odprawił wszystkie trzy msze roratnie, nie mniej jednak kupiłem od papiestwa drugi zestaw świec. Jeżeli ktoś nie wykonał questów i nie zdążył też kupić świec mogę odsprzedać zestaw(*) z marżą 2% (jako koszty manipulacyjne). Ceny wyjściowe w watykanie to odpowiednio 1M, 1,5M i 2M. Chętnych proszę pisać na parafię. Decyduje kolejność zgłoszeń.

(*) Sprzedaję cały zestaw bez możliwości dzielenia, chyba, że znajdą się chętni na zakup wszystkich części oddzielnie.