Piuska Józka

Piuska Józka to relikwia prestiżowa. Wszak nie każdy w tak młodym wieku może zostać martwym biskupem. To wymaga poświęcenia i ciężkiej pracy w terenie. Mając Piuskę można ją sobie na kominku postawić, w sejfie – mając 3 wolne miejsca albo w innym reprezentacyjnym miejscu. A niech kłuje w oczy zazdrosnych i mniej zaradnych księży. Niech się martwią, że oni takiej nie mają. Prestiż nie ma ceny.

• miejsce na C$: +100000

Relikwia Piuska Józka to, jakże prestiżowa, nagroda w queście czasowym Żałoba po Józku dla graczy od 10 lvl. Quest czasowy Żałoba po Józku potrwa do 30.04.2013 do godziny 23.45.

Zdjęcia: Wikipedia 1 i 2

1. grabarz83 napisał(a):

oj droga ta żałoba i długa, ale czego się nie robi ku pamięci Józka

2. pyton napisał(a):

witam. 1 klikniecie daje 0.5%:) dość drogo..

3. Kubarex napisał(a):

Ło matko ! Ty żyjesz ?????

Ch Wała Bogu , bo się bałem, że powiększyłaś grono Aniołków 😀

A relka typu „dopalaczowego” – powinna być opatrzona podpisem : „produkt kolekcjonerski” 😉 bo przy takiej cenie i objętości sejfowej to pożytek z niej marny …

Ważne, że cos się ruszyło !
    Ave Parafianka !

4. KazimierzP napisał(a):

No, to teraz brakuje tego, żeby okazało się, że będzie niezbędna do wykonania questa WYBIERANIE NOWEGO PAPIEŻA… 🙂