Bilet do Kina

Dziwna i droga relikwia. Nie możesz z niej sam skorzystać, bo filmów rysunkowych nie lubisz, a swoich dzieci przecież nie masz. Znaczy się, oficjalnie nie masz. Ministrantom nie dasz, bo jeszcze sprzedadzą albo na snickersy wymienią. To może zachwiać wewnętrznym systemem rozliczeń między nimi a wikarymi. Wymienić się go nie da. Raz próbowałeś i się nie udało. Dobrze, że daje chociaż trochę energii. W sejfie jednak 2 miejsca zajmuje. Skandal.

BONUSY:

  • poziom energii: +52

INFORMACJE:

Relikwia pojawi się na rynku 3.02.2012 po godzinie 22:00. Cena relikwii będzie spora. Znaczy trochę zapłacić trzeba będzie.

 

zdjęcie: wikipedia

20 komentarzy do “Bilet do Kina”

  1. Spora cena to też rzecz względna. Jak znam życie to znajdzie się kilku takich dla których cena nie będzie żadnym problemem. Ważne jest za co się płaci a możliwości tej relki nie przedstawiają się zachęcająco

  2. i powraca kwestia relek bądź budynków dających dodatkowe miejsce w sejfie.
    może wreszcie ktoś się na ten temat wypowie.
    🙂

  3. Takie głupie pytanie, ta relka wiaże sie z jakims wydarzeniem bo nie wiem o co chodzi. Rzadko tv ogladam i nie odnotowałem żadnej analogii do biletów do kina

  4. 1,2 mln to tak dużo? Ja pierniczę, Parafianie! Ostatnie drogo to bylo 8-10kk więc odpuściłem sb tą relkę a tu tak za darmo. Prawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *