Parafialna Kandyzacja

parafialna-kandyzacjaJesteś prostym księdzem więc często zastanawiasz się w jaki sposób inni księża tak szybko się bogacą. Wiesz już, że najlepsi fachowcy od zgarniania C$ urzędują w Romie. Są piekielnie zaradni. Potrafią zarobić ogromną kasę na zwykłej Kandyzacji jakiegoś papieża. Przecież to samo mógłbyś zrobić u siebie w swojej parafii. I teraz możesz przeprowadzać własną Kandyzację. Prosta, lekka i przyjemna praca. Co prawda okupiona sporym wysiłkiem, ale czego się nie robi dla słodyczy płynącej z posiadania patentu na posiadanie ogromnej ilości C$.

• miejsce na C$: +1000000

Relikwia Parafialna Kandyzacja będzie do zdobycia w queście czasowym Romańska Kandyzacja. Quest rozpocznie się 26.04.2014 o godzinie 23:45 i zakończy 27.04.2014 o godzinie 23:45. Quest dostępny dla graczy od 3 lvl.

zdjęcie: Public Domain

9 komentarzy do “Parafialna Kandyzacja”