Bilet na Kandyzację

2

bilet-na-kandyzacjeWierni chętnie pojechali by na Kandyzację do Romy, ale nie ma już biletów i miejsc w autokarach, pociągach i samolotach. Oficjalnie ich nie ma. Ty jednak jesteś na tyle przebiegły, aby zorganizować to czego nie ma, czyli bilet. Wystarczy, że skserujesz jakiś stary bilet, może być nawet do kina, a wierni sami będą leźli do kościoła aby go zobaczyć.  Zobaczą mały kartonik daleko na ołtarzu. Zresztą nikt nie oskarży księdza o oszustwo! Proste i genialne. Jak zwykle zresztą.

 
 
BONUSY:

  • miejsce na C$: +10000
  • ilość wiernych: +20

INFORMACJE:

Relikwia Bilet na Kandyzację pojawi się na rynku 27.04.2014 po godzinie 9:00.

zdjęcie: Public Domain

2 komentarze

Dodaj komentarz

© 2011 - 2018 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.