Pancerna Limuzyna

Idealny samochód dla każdego biskupa. Już żadna latarnia nie będzie przeszkodą i problemem. Wystarczy tylko wcisnąć gaz do dechy, włączyć wycieraczki i wrzucić najnowszą mp3 z utworem Anielski Orszak. Nas nie dogoniat… Limuzyna wyposażona jest w moduł automatycznego uzupełniania alkoholu. Wiec rozrywek ci nie zabraknie. O ile zdrowie wytrzyma. A wierni zapłacą za bezpieczeństwo swojego umiłowanego księdza. Muszą.

• poziom energii: +50
  • miejsce na C$: +500000
  • ilość wiernych: +50
  • przyrost zdrowia: -1
  • Babcie Moherowe: +15 do obrony

Relikwia Pancerna Limuzyna pojawi się 24.10.2012 po godzinie 22.00.

Zdjęcie: Wikipedia

1. marthef napisał(a):

fajne, ale przyrost zdrowia powinien buc większy (na plusie) a poziom energii mniejsz jako ze tankieta duzo pali i nie ma wspomaagania

2. gulasz napisał(a):

gaz do dechy i niech gra muzyka..

3. Kubarex napisał(a):

Ech, szkoda, że to Padre z Torunia nie jechał …. 🙁
    Jeszcze nie widziałem Maybacha na latarni … 🙁 🙁 🙁

4. marthef napisał(a):

miala byc na 12

5. gulasz napisał(a):

mam nadzieje że nowe relki bedą w granicch 1,5 miliona..(marzyć kazdy moze)

6. JackusVII napisał(a):

A ja liczę po cichu na cenę 30,5 mln 🙂

7. Chakotay napisał(a):

problem nie w cenie tylko ilosci,tak zeby garstka cwaniakow,co sie nazrec niemoga nie zgarniali calej puli w 2 minuty……odpowiednia ilosc C$ mam i co z tego jak w sekundy zniknelo 60 sztuk.
    No ale coz niektorzy tylko tak moga napasc ego……..zgarne wsjo byle 2 nie mial…..zaiste niesamowita satysfakcje musi to sprawiac.

• Kubarex napisał(a):

Troszkę przesadzasz 😉
      Bez specjalnego pośpiechu kupiłem 10 sztuk – dostępna była ta relka przez dobry kwadrans … Kiedyś naprawdę znikały w kilka sekund i kupno więcej niż jednej graniczyło z cudem 🙂

8. WHT napisał(a):

proszę o informację ile było i po ile.
    bo atrakcyjność ceny prawie 20 mln na WR zależy od ceny zakupu od papiestwa. (i ilości ‚rzuconej’ jak kości)

9. JackusVII napisał(a):

Heh, ja przegapiłem i z wtórnego dopiero się udało stąd moje pytanie: po ile była od papiestwa??