Ostatkowy Podkoziołek Rozrywkowy

9

Koza jest zwierzęciem absolutnie relikwijnym. Niejedna relikwia w twojej kolekcji pochodzi właśnie od kozy. Dzisiejsza koza to Ostatkowy Podkoziołek Rozrywkowy. Atrybut każdego szanującego sutannę księdza. Podkoziołek zapewnia ubaw ostatkowy każdemu, nawet najmłodszemu księżulkowi. Dostarcza rozrywki i koziego mleka – ku urodzie. Spełnia rolę zarówno szafy grającej jak i przenośnego SPA. Generuje podkoziołkową muzykę, robi podkoziołkowy masaż gołymi kopytami. Rozwiewa też wszelkie wątpliwości, jakoby koziołka wydoić się nie dało. Da się! Wystarczy zajrzeć pod kozła (stąd też nazwa Podkoziołek) i od razu widać, za co należy pociągnąć. Na wszelki wypadek dojenie zawsze możesz zlecić gospodyni.

BONUSY:

 • poziom zdrowia: +20
 • poziom energii: +20
 • ilość wiernych: +20
 • przyrost zdrowia: +1
 • przyrost energii: +1

INFORMACJE:

Reli­kwia Ostatkowy Podkoziołek Rozrywkowy dostępna jest w queście cza­so­wym pt. Kar Nawał. Quest Kar Nawał dostępny jest dla gra­czy od 6 lvl i roz­pocz­nie się dziś czyli 20.02.2012 o godzi­nie 23.45, a zakoń­czy się 22.02.2012 o 21.45.

Zdjęcia: Koza rzeźba przez Scott Meltzer, Spring Cleaning przez Petr Kratochvil

9 komentarzy

 1. Satan napisał(a):

  Tak, gosposia sie tym zajmie. Wynagrodze ja sowicie w lozku. Dobrze, ze szybciej uzyskam potrzebne zdrowie i energie. Ach, te impre$ki Pa-Pieskie… No, a nic nie staje szybciej niz pala ksiedza na widok ministranta….

 2. malpa napisał(a):

  mistrzowska relka:D a expa będzie można zdobyc??

 3. Stefun napisał(a):

  Trochę późno się zaczyna…

 4. Stefun napisał(a):

  Z sennego punktu widzenia 23:45 to późno…

 5. CzarnyRydz napisał(a):

  Heh, no u mnie jest dopiero 18.58 🙂

Dodaj komentarz

© 2011 - 2022 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.