Kompaktowy Piec Krematoryjny

2

Tradycyjne piece krematoryjne już dawno wyszły z mody. Jako kościelny celebryta potrzebujesz najnowszego hitu: Kompaktowego Pieca Krematoryjnego.

Posiada on znacznej objętości komorę spalania, złote amortyzowane kółka oraz indywidualnie profilowaną dźwignię FIRE. Tyle w wersji podstawowej. Model deluks ma także odtwarzacz mp3 z zestawem pieśni ostatnich oraz system odprowadzania kosztowności. Nieraz się bowiem zdarza, że zwłoki mają na sobie biżuterię – grzechem byłoby ją palić. Sprzęt jest więc wyjątkowo elegancki, mobilny i szykowny. Spopiela nawet mokre zwłoki topielców. Nie gardzi również samobójcami. Pali wszystko jak leci. Nawet żywe zwłoki spali, jeśli będzie trzeba.

Kompaktowy Piec Krematoryjny to wysokiej jakości produkt niemieckiej, znanej na całym świecie firmy Adolf HA. Firma ta posiada ośrodki badawcze w wielu polskich miejscowościach wypoczynkowych, znanych z obozów kondycyjnych, poprawiających głównie koncentrację pensjonariuszy. Badania nad doskonaleniem sprzętu firma Adolf HA prowadzi już od 1939 roku.

BONUSY:

  • poziom zdrowia: +7
  • miejsce na C$: +100000
  • Małe Dewotki: +1 do obrony
  • Babcie Moherowe: +10 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +560 do obrony

INFORMACJE: 

Reli­kwia Kompaktowy Piec Krematoryjny dostępna jest w queście cza­so­wym pt. Środa Topielcowa. Quest Środa Topielcowa dostępny jest dla gra­czy od 6 lvl i roz­pocz­nie się 21.02.2012 o godzi­nie 23.45, a zakoń­czy się 22.02.2012 o 23.45.

A dla uważnych księży po zakończeniu questu Środa Topielcowa pojawi się KONKURS z odpustami do wygrania. Śledźcie uważnie  nasze strony na portalach społecznościowych.

Zdjęcia: Fire otwartego spalania przez PHIL DOWNS, Pływanie przez Anna Cervova

 

2 komentarze

  1. Belzebubio napisał(a):

    a moze konkurs na blogu?? nie kazdy ma przeciez portal spolecznościowy

Dodaj komentarz

© 2011 - 2023 Parafia.biz – informacje z placu budowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.