Orzeł z P.

Desert Eagle, czyli Pustynny Orzeł, Orzeł z Pustyni  lub w skrócie Orzeł z P. Legendarna broń dostosowana nawet do specjalnej amunicji AE 0.50  cala. Jeden pocisk jest w stanie powalić dwa stojące obok siebie słonie. I to nawet jeśli między nimi płynie rzeka wielkości Wisły. To relikwia, której nie wstydzą się używać księżą z tzw Piątej Kolumny. Z dumą noszą swoje orzełki zawieszone na piersiach lub eksponują je bezwstydnie na plebanii. I taki orzełek robi wrażenie nawet na agentach Ministerstwa Imigracji i Deportacji, którzy na jego widok odchodzą od wykonywania Standardowej Procedury Deportacyjnej.

• Ministranci: +1 do ataku, +0,5 do obrony
  • Lektorzy: +25 do ataku, +1 do obrony
  • Organiści: +1000 do ataku, +25 do obrony
  • Babcie Moherowe: +1 do ataku, +25 do obrony
  • Gospodynie Proboszcza: +50 do ataku, +1500 do obrony

Zdjęcie: wikipedia

Informacje dodatkowe:

Relikwia pojawi się w najbliższym tygodniu jako konsekwencja tej ankiety . Sugerowana cena: 1630000 C$

1. Stefun pisze:

Mocna relikwia.

2. Twojstary pisze:

a sugerowana ilość sztuk tego cacka

3. Zenobiusz pisze:

a tak bliżej kiedy?

4. Satan pisze:

Bardzo tania 🙂

Ave Satan

5. Zielosz pisze:

moja ukochana broń…zapewne rzucą jak będę w robocie, tudzież nie przy kompie…mogę być w robocie przy kompie ale znając moje szczęście giwera mnie ominie… 😛

6. Ziomal pisze:

Dobra powiedzcie dokładniej nie moge siedziec 24h na dobe przy kompie a ile sztuk?

7. Ziomal pisze:

dajcie przynajmniej znac ze 4 godziny wczesniej

8. Ludwik pisze:

Ale będzie info na blogu o której sie pojawi w który dzień albo chociaż na pasku w grze?

9. Stefun pisze:

Pojawi się na pewno przedpołudniem jak większość będzie w pracy tudzież w szkołach. Najlepiej byłoby o drugiej w nocy….

10. Ziomal pisze:

Zróbcie wieczorem po 20

11. ks. Michal pisze:

Taniej nie będzie? 😉

12. malpa pisze:

a ile to to będzie kosztować oprócz tego że miliony monet?? a może zrobić cenę zaporową i promocje nocne.. wtedy każdy kupi i będzie git:D

13. czacha47 pisze:

Strzelałem z Desert Eagle i widziałem inne zdjęcia, to bardziej przypomina berettę, no chyba, że się mylę.

14. Abrakadabra pisze:

To za mała ilość.
    Nawet jak na „elitarną” relikwie.

15. Stefun pisze:

To powinni kupić ci co głosowali, tzn. te 63 osoby.

16. Belzebubio pisze:

to głosowania jawne i po problemie a jak ktoś ma coś do ukrycia niech nie glosuje

17. JackusVII pisze:

Był i odleciał na skrzydałch wiatru…

18. barsiu pisze:

kupie takie cacko. oferty do proboszcza barsiu

19. Zumar pisze:

Oto opowieść o rzucie relikwii

Wybiła godzina 23.00 – klawisz F5 rozgrzany, rozpoczyna swój podryg.
    Nie na długo.
    Pierwsze odświeżenie strony i już jest!!

Pyk! Kupiłem Orła!
    ..i Plakat.. i Słownik.

I jeszcze raz F5

O! Nie ma już Orła?

O! I plakat i słownik też zniknęły?

Wysyp relikwii trwał tyle, co mgnienie oka.
    A to ci sport 🙂

20. czacha47 pisze:

Ale to było szybkie:
    Start: 23:00:40
    Koniec: 23:00:55

Orzeł z P.
    Sztuk: 68
    Cena: 1 630 000 C$ / 160 odpustów

Plakat Propagandowy
    Sztuk: ok 40
    Cena: 1111 C$ / 1 odpust

Słownik Obrońcy Języka Ojczystego