Oficjalny komunikat!

OFICJALNY KOMUNIKAT!

My parafia proponujemy, aby pomodlić się w intencji odzyskania pieniędzy z BursztynZłoto. Odzyskane pieniądze należy przekazać na potrzeby naszej wspólnej parafii. Obiecujemy, że zainwestujemy je przynajmniej na 40% i będą miały pokrycie w pięknych półlitrówkach, zwrot gwarantowany.

Korzystając z okazji i faktu, że pewnie nikt dalej nie czyta ogłaszamy, że od 5.08.2012 po godzinie 10:00 zmienia się przelicznik żywieniowy. I tak, od jutra:

• Ministranci/Dewotki -> 1250 jed­no­stek zjada jedno jedze­nie co 5 min
  • Lektorzy/Babcie -> 125 jed­no­stek zjada jedno jedze­nie co 5 min
  • Organiści/Gospodynie -> 12 jed­no­stek zjada jedno jedze­nie co 5 min

Już niedługo kolejna podwyżka.Taka, która pozwoli osiągnąć docelowy poziom wyżywienia.

1. wlosu napisał(a):

to jest rzad Donalda ciągle tylko podwyżki !!! 🙂

2. TomaszM napisał(a):

Oj tam zaraz nie czta. Czyta, czyta… i drży na samą myśl widząc słowa: „Już nie­długo kolejna podwyżka.Taka, która pozwoli osią­gnąć doce­lowy poziom wyżywienia” ;(

3. Belzebubio napisał(a):

do Anglii za granice gdzie kolwiek

nie ma takiego państwa Anglia,
      jest Angola, Andora, a nawet Antigua z Barbudą, tak.

• Belzebubio napisał(a):

jest jest

• belial1998 napisał(a):

„-Nie ma takiego miasta- Londyn! Jest Lądek Zdrój.
        -Ale to Londyn w Anglii.
        -No to co mi pan nie mówi!” (Miś)
        😉

• Amarth napisał(a):

Nie ma Anglii? Nie no stary… ładnie pojechałeś. Zapewne chciałeś poszaleć, że wiesz o Zjednoczonym Królestwie Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej, ale mimo wszystko nie wyszło. Jest takie państwo jak Anglia 🙂

4. Stefun napisał(a):

Na końcu jeden ministrant będzie zżerał 1000 opłatków.

5. domelossz napisał(a):

a co googlówki rzucicie ??? 🙂

6. dzieci_proboszcza napisał(a):

mam wrazenie ze jarek dopadl sie do wladzy i obarcza ludzi podatkami na jedyna sluszna instytucje – kosciol.

• WHT napisał(a):

jakby jarek dopadł, to raczej opłatków by nie było – gniłyby sobie gdzieś w magazynie, a każdy wcześniejszy posiadacz też gniłby sobie, przecież trzeba by wyjaśnić, skąd je miał, bo przecież skądś je miał!

7. Igon napisał(a):

Nie chodzi o to ile jedzą, ale o to po ile to chodzi na giełdzie… podnieście cenę ze skupu z giełdy o co najmniej 10x tak by byli jacyś chętni by to sprzedawać, teraz po podwyżce ilość opłatków będzie maleć jeszcze szybciej, jednocześnie obniżając ilość opłatków jakie ktoś może sprzedać… a kupców na to zawsze będzie sporo…

• WHT napisał(a):

to chyba logiczne, że w opisanym przypadku cena pójdzie do góry.
      zresztą idzie już jakiś czas, zupełnie inna sprawa, że obecnie jest relatywnie niska.
      aż szkoda, że nie można zawierać jakiś kontraktów futures

8. Zumar napisał(a):

Wnoszę o modyfikację gry i możliwość czasowego „urlopowania” konta.
    Inaczej, każdy dłuższy wyjazd na wakacje, bez takiego zablokowania, może doprowadzić do ruiny w armii

Większość gier on-line taką funkcję posiada.

9. CutYourLife napisał(a):

o boshe to teraz trzeba kupowac albo armia kaput

10. JackusVII napisał(a):

Zumar ma rację przydała by się taka opcja. Narazie możesz zastępczo wysłać całą armię na roczną pielgrzmykę a relki schować do sejfu. Co z resztą sam rozważam jeśli opłatki w parafii będą starczać na coraz krócej.

• domelossz napisał(a):

ja też jestem za
      ale z małym zastrzeżeniem.
      a mianowicie urlop nie może trwać dłużej niż 3 tygodnie.
      wyjaśniam
      w innych grach są urlopy bezterminowe i jest pełno kąt nieaktywnych,porzuconych,itd, których nie można atakować

więc urlopy krótkie lub wcale 🙂

11. JackusVII napisał(a):

Jak będzie trzeba kupować opłatki częściej niż raz na 4 dni to chyba tak właśnie zrobię..

12. Sifu napisał(a):

Ok. Jedno pytanie tylko.

Ilość opłatków na rynku systematycznie maleje a starsi gracze z dużą armią nie są w stanie tak szybko pokryć produkcji. Możecie pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu tak, aby zawsze można było kupić opłatki dla armii nawet w droższej cenie ? Tracić kasę na darmozjadów to jedno ale wysyłać ich na pielgrzymki bo gospodarka padła to drugie 😉

• Igon napisał(a):

Rozwiązanie to podniesienie ceny 100-1000 krotnie, wtedy ‚młodzi’ mieliby wystarczające powody by rozstawać się z opłatkami.

• Tomasino napisał(a):

Dobrze gada, polejcie mu wódki. Ja mam teraz nadwyżkę opłatków, ale sprzedaż ich na giełdzie to jakaś żenada. Żeby za milion sprzedanych opłatków dostać 8 tyś. z groszami. To już wole je na śmietnik wyrzucić.

• Kubarex napisał(a):

Ilość opłatków na rynku powinna być stała, a popyt równoważący podaż powinien regulować cenę. Obecnie wzrost ceny jest zbyt wolny i stąd „ubywanie” opłatków z rynku.
      Cała ta rewolucja opłatkowa jest chyba (jak wszystko dotąd) mocno niedopracowana 🙁

13. Return napisał(a):

Hehe – wstawiłem produkcje opłatków na 109 lvl – budowę ukończę na emeryturze :}

14. Stefun napisał(a):

Przyspiesz 53 odpustami he he.