Odwaga w Płynie

Ta relikwia powoduje, że twoje chłopaki stają się bardziej zadziorne i chętne do bijatyki. Szybciej przechodzą z etapu wyzywania wroga do starcie bezpośredniego. A butelki po Płynnej Odwadze doskonale nadają się jako zaczepna broń krótkodystansowa. Niestety, ministranci mają zbyt słabe głowy, aby relikwia na nich dobrze działała. Ba, zaczynają wymiotować i mamrotać co znacznie obniża ich wartość bojową. Plusem jest to, że żule zaczynają zapisywać się do twojej parafii. A ty oczywiście nie pogardzisz tymi zbłąkanymi owieczkami – zwłaszcza, odkąd Rzym przyznaje dotacje od ilości (a nie jakości) wiernych.

BONUSY

• ilość wiernych +12
  • Ministranci: atak -2,5
  • Lektorzy: atak +75
  • Organiści: atak +1000

INFORMACJE

Relikwia pojawi się 30.06.2011 w 3 turach. Niestety, godziny pojawienia się konkretnych rzutów oraz ilości relikwii w każdym z nich nie są znane.

Relikwia powstała dzięki zaangażowaniu Marcina, który stworzył także grę planszową Historia Polski

zdjęcie: Wine port framboise by Jon Sullivan

1. Kazimir pisze:

Mam drobne pytanie. Dlaczego pojemność na kasę mojego sejfu nagle się podwoiła?

• Parafianin pisze:

Taka niespodzianka da wszystkich graczy. Jeśli nie jest ona miłą niespodzianką, możemy wrócić do poprzedniej pojemności 🙂 Więcej info na bogu.

2. Kazimir pisze:

Bardzo miła. Za miła rzec by można. Zastanawiałem się tylko, czy był to jakiś błąd, ale jeśli była to celowa zmiana, to jestem bardzo ucieszony.