Odwaga w Płynie

Ta relikwia powoduje, że twoje chłopaki stają się bardziej zadziorne i chętne do bijatyki. Szybciej przechodzą z etapu wyzywania wroga do starcie bezpośredniego. A butelki po Płynnej Odwadze doskonale nadają się jako zaczepna broń krótkodystansowa. Niestety, ministranci mają zbyt słabe głowy, aby relikwia na nich dobrze działała. Ba, zaczynają wymiotować i mamrotać co znacznie obniża ich wartość bojową. Plusem jest to, że żule zaczynają zapisywać się do twojej parafii. A ty oczywiście nie pogardzisz tymi zbłąkanymi owieczkami – zwłaszcza, odkąd Rzym przyznaje dotacje od ilości (a nie jakości) wiernych.

BONUSY

  • ilość wiernych +12
  • Ministranci: atak -2,5
  • Lektorzy: atak +75
  • Organiści: atak +1000

INFORMACJE

Relikwia pojawi się 30.06.2011 w 3 turach. Niestety, godziny pojawienia się konkretnych rzutów oraz ilości relikwii w każdym z nich nie są znane.

Relikwia powstała dzięki zaangażowaniu Marcina, który stworzył także grę planszową Historia Polski

zdjęcie: Wine port framboise by Jon Sullivan

76 komentarzy do “Odwaga w Płynie”

    1. Taka niespodzianka da wszystkich graczy. Jeśli nie jest ona miłą niespodzianką, możemy wrócić do poprzedniej pojemności 🙂 Więcej info na bogu.

  1. Bardzo miła. Za miła rzec by można. Zastanawiałem się tylko, czy był to jakiś błąd, ale jeśli była to celowa zmiana, to jestem bardzo ucieszony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *