Mała Kawa

Nie ma nic lepszego niż filiżanka kawy na dzień dobry. Każdy ksiądz powinien rozpoczynać dzień, właśnie od filiżanki kawy. Pachnąca, aromatyczna. Gorzka lub słodka. Z mlekiem lub bez. Taka jaką lubisz. Stawia na nogi, wyostrza umysł, przyspiesza bicie serca, usuwa zmęczenie.  Filiżanka kawy powinna być w każdej parafii. Bez 2 zdań.

• poziom energii: +2
  • miejsce na C$ +5000
  • ilość wiernych +5
  • przyrost C$: +1
  • Lektorzy: atak +10
  • Babcie Moherowe: obrona +10

Relikwia do zdobycia w queście stałym Poranna Kawka. Quest dedykowany jest nowym graczom. Jednak i starzy wyjadacze mogą go ukończyć.

zdjęcie: Filiżanka kawy przez Marina Shemesh

1. Mikhail pisze:

zrobiony na jednym zapasie energii i zdrowia. i moge jeszcze atakowac hohoho

2. Eustachy pisze:

99 relikwii …… Dobijemy do 100?

3. Mikhail pisze:

wow jest już tyle relikwii?!a tak poza tematem, to ile jest poziomów w budynkach?

4. Igon pisze:

Już są 102 relikwie!

5. bartusia pisze:

Wróciło ograniczenie ataku do 5 poziomów?