Niezbędnik Proboszcza

QuestJako, że zaczynam tworzyć nowy quest seryjny to proszę Was o pomoc w kompletowaniu zdjęć relikwii, które stanowiły by „Niezbędnik proboszcza”. Chodzi mi tu o przedmioty niezbędne do posługi.

Na razie na liście (spośród istniejących) są:

Księga Ognistego Kazania

Felonion

Lekki Ornat Bojowy

Lekka Alba Chciwości

Czekam na inne propozycje.

Dzięki

20 komentarzy do “Niezbędnik Proboszcza”

1. Może Eucharystia i Kielich Upojenia, wszak mszalne z czegoś pić trzeba.

Ale swoją drogą, to Alba i Ornat są nie do zdobycia teraz :/

2. zdaję sobie sprawę z faktu nie posiadania praw do zdjęć,
    lecz znając nazewnictwo i wygląd precjozów można je wyszukać w innych źródłach…

3. Pod te co tu wypisane to mi pasuje jeszcze tylko Eucharystia.
    Ale od innej strony: korkociąg, boski drik, przepastna kieszeń, tace obfitości, słodkie dolary, telefon do przyjaciela, mała kawa, cukiernica obfitości, święte gumy

4. Zegarek Szefa – wszak na msze nie można się spóźniać
    Wieczny Spokój – gdyby tak jakiś wierny nie wniósł opłaty
    Waliza Radości – toż to każdy ksiądz musi gdzieś pakować swoje wakacyjne manaty… raczy sie sutanny
    Święty Donut Bojowy – głodny ksiądz to zły ksiądz jest
    Prawdziwa Krew – gdyż relikwia – rzecz niezbędna
    Ostatnia Gazeta – plotki parafialne – wszak każdy ksiądz lubi wiedzieć co się dzieje w jego parafii
    Okulary do Czytania – lans bans i czytanie ksiązek – obowiązkowo
    Najemny Szwajcar – podobnież MacGywer też był księdzem – a ksiądz majsterkować lubi
    Mały Koszyk Na Ofiarę – aby nie zbudzać podejrzeń – mały wystarczy

PS. Marcinie gdybym stworzył elitarny quest, mógłbyś pomyśleć nad sposobem zdobycia wymaganych do niego relikwi dla nowych graczy? Np. Jakis rzucik mały bądź własny quest w którym można takowe zdobyć?

5. elitarny quest i rzut starych relikwii fajny pomysł, ale :
    mały rzut – zniknie w 15 sekund wykupiony przez handlarzy
    większa ilość – podniesie się larum że starzy gracze tracą przewagę bo przecież „coś z tego że grają dłużej muszą mieć”

6. Uważam, że możliwość zdobywania starych relikwii w questach to bardzo dobry pomysł. Starsi gracze, którzy daną relikwię mają, nie będą musieli tego robić, a nowsi dostaną okazję pogonienia w statystykach starszych. Cały taki układ uatrakcyjni uatrakcyjni grę.
    Tylko w takim przypadku przydała by się możliwość samodzielnego ukrywania quetsów, których nie zrobiłem i nie mam zamiaru robić, oczywiście z możliwością powrotu do niego. W przypadku urządzeń mobilnych dużym ułatwieniem jest kiedy quest, który własnie robię jest pierwszy. A jeśli nie to, to może niech pierwszy w quetsach nie wyskakuje quest najstarszy tylko najnowszy.

7. Gdyby w stałym queście koszt starych, elitarnych relikwii wyniósł powiedzmy 10 mln to przecież tak są one często wystawiane na wolnym rynku więc nikt nie mógłby się czepiać.

8. Ja jestem za tym zeby nowi smigali do gory, a elitarnych relikwi nikt na handel raczej nie ma, takze nie widze przeszkod aby pojawila sie mozliwosc ich zdobycia.
    Jestescie za?;)
    Dzisiaj postaram sie zrobic serie questow i jeden główny.

9. jak dla mnie najbardziej niezbędne w posłudze są małe złote krzyżyki i pisanki 😉 Bez tego nie da się prowadzić parafii ;P

10. mój kolega sprzeda bardzo dobre konto(a dokładnie czas poświęcony na gre) (bardzo dobrze rozwinięte budynki ,prawie wszystkie relikwie dużo kasy i duzo jednostek zbrojnych .zainteresowani pisać( tylko Ci którzy naprawdę chcą kupić konto
    GG : 37650175 !!