Młynek

To jest młynek, który pozwala kręcić lewe interesy. Ręczny, bez prądu i dlatego zabezpieczony przez podsłuchem elektronicznym. Wszelkie dokumenty w nim zmielone stają się niewidzialne dla ZUS i US.

A w ogóle to jesteś człowiekiem dobrego serca i pozwalasz swoim parafianom też używać tej relikwii. Jest ona dostępna dla nich w każdy poniedziałek między 11.59 a 12.00. I przed plebanią stoi już kolejką chętnych kupców chętnych do należenia do tej właśnie parafii. A ty przyjmiesz ich z otwartymi rękami i widokiem na nowe zyski.

• poziom energii: +30
  • miejsce na C$: +75000
  • ilość wiernych +49
  • przyrost C$: +7

W przygotowaniu relikwii Młynek pomógł nam Marcin, który stworzył też grę planszową Historia Polski

PROMOCJE CENOWE:
Relikwię w niższej cenie można kupić w następujących godzinach:

• 21:10 – 21:15
  • 04:15 – 04:25

zdjęcie: public domain

1. papcio napisał(a):

Jeszcze tylko 4294967284 relikwie na rynku

ogarnijcie te błędy, który to już raz?

2. blablabla napisał(a):

@Parafianin:
    wytłumacz mi proszę „Jeszcze tylko 4294967284 relikwie na rynku”, temat ten był już nie raz poruszany ale nie pamiętam konkretnej odpowiedzi prócz sugerowania że to niby błąd magazyniera.. A przecież, tak jest często.. może wyjaśnisz jak to działa ? czy było tak też w przypadku gwiazdy ? nie rozumiem chwilami o co chodzi w tej grze.. po co robić limit relikwii w takim razie ? może po prostu wrzucajcie over 9000 na godzinę i tyle, tylko handlarze was zjedzą.. Panowie, albo limity ilościowe albo czasowe a nie takie nieczyste zagrania.

Pozdrawiam.

• Parafianin napisał(a):

Już zostało to poprawione i zabezpieczone. Tak się działo kiedy ktoś szybko chciał kupić większą ilość relikwii. Ale już jest dodane zabezpieczenie. A ilość relikwii zgadza się z założeniami. Więc bez strachu. Tutaj najczęściej ktoś siedzi i może zareagować.

3. blablabla napisał(a):

hm.. jeżeli to zabezpieczenie „ukrywa” tylko faktyczną ilość relikwii i nie wpływa na ich faktyczny stan na magazynie to ok, to nawet dobre to 🙂 Tylko można było napisać to już dawno temu w jakimś arcie dotyczącym zmian technicznych 🙂 Uff, ale uspokoiłeś mnie Parafianinie 🙂

4. orzech napisał(a):

no chyba nie zgadza się z założeniami, bo już było 6 i do 6 schodziło powoli, a jest znowu 26…

5. malpa napisał(a):

super już nic nie ma… Tylko mam pytanie czemu nie ma jeszcze młynka na wolnym rynku w jakiejś drakońskiej cenie?? czyżby nie było już spekulantów??

6. Zielosz napisał(a):

może są ludzie którzy chcą robić normalne interesy… 😛

7. zumar napisał(a):

młynek jest super!